Yardım Samsung Galaxy J2 SM-J200F IMEI Repair İşlemi

Rikoby

Üye
Selamun Aleykum Beyler bir tane j200f cihazim var imei repair işlemi yapiyorum z3x le anladiğim kadariyla benden önce imei yazılmış bu telefona şimdide ben arkasindaki imei ye çevirmek istiyorum combinationla olmadi z3x le yapıcam efs yedeğini almak istedim böyle bir hata aldm nedir bu nasil duzeltilir ?

Telefon bilgisi okunuyor...
Model: SM-J200F
Android sürümü: 5.1.1
PDA sürümü: J200FXXU3AQL1
CSC sürümü: J200FOJV3AQL1
Telefon Versiyon: J200FXXU3AQE1
Ürün Kodu: SM-J200FZWATUR
CSC ülke kodu: TURKEY
CSC satış kodu: TUR
Telefon SN: R58H31HZEDE
IMEI:
HW sürümü: MP 0.300
RF cal tarih: 20160311
Yonga(chip) adı: EXYNOS3475
Moderm bordu: SHANNON308
Security patch: 2017-08-01
Boot Warranty bit: 1
Incorrect model selected. This may damage your phone. Continue? Evet
Super Kullanıcı yetkisi kontolü... yetki Var
EFS Telefondan okunuyor... Tamam
Converting EFS from Ext4 to Img...
Exception: Division by zero

combination işlemi ile orjinal imei geri gelmez
cihaza repair + certificate işlemi yapmak gereklidir

Selamun Aleykum Beyler bir tane j200f cihazim var imei repair işlemi yapiyorum z3x le anladiğim kadariyla benden önce imei yazılmış bu telefona şimdide ben arkasindaki imei ye çevirmek istiyorum combinationla olmadi z3x le yapıcam efs yedeğini almak istedim böyle bir hata aldm nedir bu nasil duzeltilir ?

Telefon bilgisi okunuyor...
Model: SM-J200F
Android sürümü: 5.1.1
PDA sürümü: J200FXXU3AQL1
CSC sürümü: J200FOJV3AQL1
Telefon Versiyon: J200FXXU3AQE1
Ürün Kodu: SM-J200FZWATUR
CSC ülke kodu: TURKEY
CSC satış kodu: TUR
Telefon SN: R58H31HZEDE
IMEI:
HW sürümü: MP 0.300
RF cal tarih: 20160311
Yonga(chip) adı: EXYNOS3475
Moderm bordu: SHANNON308
Security patch: 2017-08-01
Boot Warranty bit: 1
Incorrect model selected. This may damage your phone. Continue? Evet
Super Kullanıcı yetkisi kontolü... yetki Var
EFS Telefondan okunuyor... Tamam
Converting EFS from Ext4 to Img...
Exception: Division by zero
EFT Dongle varsa onunla original imei geri çevirme işlemi vardı. Ben yapmadım ama yapanlar var.

Samsung s5 yurt dışı daha cert yüklenmiş oda klona düşmüş orjinal ime ide şuan için açık bir türlü dönmüyor certteki imei silinmiyor rom yükledim yine aynı çözüm varmı arkadaşlar

Samsung s5 yurt dışı daha cert yüklenmiş oda klona düşmüş orjinal ime ide şuan için açık bir türlü dönmüyor certteki imei silinmiyor rom yükledim yine aynı çözüm varmı arkadaşlar
Rom yükleme ile gelmez zaten. Netten farkli certler bulup deneyin. gecici olarak yine acik birtane bulursunuz

Usta s5 g900fq modeline 6.0 cert yükleyebilirmiyiz yoksa sürümmü düşürmemiz lazım

Ustam Z3x le j200f secerek imei onarmi yaptim calıştı eski imeisini yeniden onardim patch certifact da yaptim çalıştı ama söle bir problemi var cihazi kapatip acdiginda 5 dk beklemelisinki sinyal gelsin 2g de daha normal çalışıyor

Ustam Z3x le j200f secerek imei onarmi yaptim calıştı eski imeisini yeniden onardim patch certifact da yaptim çalıştı ama söle bir problemi var cihazi kapatip acdiginda 5 dk beklemelisinki sinyal gelsin 2g de daha normal çalışıyor
Farklı Bi Sorundan Kaynaklabilir O Hocam J2 Hic Öyle Bi Sorunla Karşılaşmadım Teknik Bi Arzada Olabilir

Root dosyasini degisip deneyin.

Geri
Üst Alt