yaptım sadece system dosyasını yükledim cihaz açılışta smart switch moduna düstü daha sonra cihazın kendi romundaki boot dosyasını yükledim cihaz bu sefer açılısta samsung galaxy yazında kalıyor açılmıyor.

yaptım sadece system dosyasını yükledim cihaz açılışta smart switch moduna düstü daha sonra cihazın kendi romundaki boot dosyasını yükledim cihaz bu sefer açılısta samsung galaxy yazında kalıyor açılmıyor.
Hocam recovery ve Boot yükleyip deneyin. Çok ilginç birşey normalde açması lazım. Biraz geç açar yükledikten sonra bekleme yaptınız mı?

siz denedinizmi bu romu bir cihaza yükleinizmi
Bu cihaz Türkçe yapıldı ve yazılımı çekildi. Ama başka bir cihaza yükleme yapılmadı. Bir sıkıntı var ama anlamadım. Normalde sizin cihazınıza original yazılımı yükleme yapınca açılıyor mu cihazınız?

evet orjinal yazılımı yükleyince cihaz açılıyor.orjinal yazılımı yüklemede bir sorun yok.

evet orjinal yazılımı yükleyince cihaz açılıyor.orjinal yazılımı yüklemede bir sorun yok.
Aslında bir fark yok bu yazılım ile original yazılım arasında, sadece system bölümüne Türkçe dil eklendi. EFT Dongle ile, sıkıntısız yükleme yapması lazım. Şu üstünde original yazılımı varsa recovery ekran ve download mod ekran görüntülerini konuya atarmısınız.

Kendi boot dosyasını yukledikten sonra cihaz Samsung logosunda kaldığında recovery den formatlayip dener misiniz?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

recovery ve download mode bu şekilde

Ekli dosyalar

• IMG_0036.JPG
    IMG_0036.JPG
    1,008.1 KB · Görüntüleme: 25
  • rsz_img_0037.jpg
    rsz_img_0037.jpg
    217.6 KB · Görüntüleme: 26
PDA sürümü farklı bir rom yükleyip tekrar bu romu yüklemeyi dener misiniz?

Teşekkürler resimler için. Herşeyi ile aynı ama neden logoda kalıyor anlamış değilim. Arkadaşın dediği gibi yazılım yüklemeden önce bir format atın. Sonra yazılım yüklendikten sonra tekrar format atın 15 dk açılmasını bekleyin.

ustad bende denedim olmuyor dünden beri uğraşıyorum yüklemiyor

ekran görüntsü ve sistemi tek yüklüyorum yüzde90 da hata veriyor

Ekli dosyalar

• 20180912_110742.jpg
    20180912_110742.jpg
    53.1 KB · Görüntüleme: 18
Hangi dosyayı yüklerken %90 olunca hata veriyor?

sistem dosyasını tek seçip z3x ten atıyorum hata veriyor

Geri
Üst Alt