Custom Rom Samsung Galaxy J3 SM-J320F/FN /G /M Custom Rom [Lineageos 14.1]

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J3 2016 cihazına ait custom rom paylaşacağım.

Bu custom rom SM-J320F /FN /G /M modellerine uyumludur. Başka model denemeyin.

Custom Romlar geliştiriciler tarafından derlenen yazılımlardır. Her ne kadar stabil olsalar bile mutlaka ufak tefek hatalar vardır. Bu paylaşacağım yazılımları ben denemedim.

İndirilecekler ;

Lineage OS 14.1 SM-J320FN

SM-J320FN TWRP

Lineage OS 14.1 (SM-J320F / G / M

SM-J320F / G / M TWRP

Google Play Paketi

Yapılışı ;

1. Cihazınızın tüm yedeklerini düzgünce alın.
2. Cihazınız bu işlemlerden sonra garanti dışı kalacaktır.
3. Cihazınızın ayarlarına girin ve usb hata ayıklama açın varsa oem kilidini açın ve Gmail hesaplarından çıkış yapın.
4. Odin programı ile TWRP kurun ve sağlam çalışan yedeğinizi alın bilgisayarınıza kaydedin.
5. TWRP içinden format atın ve modelinize uygun lineageos 14.1 seçin ve yükleyin.
6. Gaps paketini seçin ve cihazı yeniden başlatın.
7. İşlemler bu kadar.
8. Root yapmak isterseniz Root

Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Bazen bu Custom Romlar kurtarıcı Olabiliyor. Hem hız konusunda hem de TWRP yüklü Cihazları açmanın yegane yolu bu olabiliyor. Resmi firmware yüklenemiyen bir kaç tane S3 cihazı bu şekilde hayata döndürebildim

Bazen bu Custom Romlar kurtarıcı Olabiliyor. Hem hız konusunda hem de TWRP yüklü Cihazları açmanın yegane yolu bu olabiliyor. Resmi firmware yüklenemiyen bir kaç tane S3 cihazı bu şekilde hayata döndürebildim
Evet bazen çok gerçekten çok işe yarıyor. Geçende bir müşterim SM-J200H getirdi ve ********* vesaire giremediğini girse bile video izlyemediğini söyledi. Custom rom teklif ettim anlattım biraz kabul etti. Yükledim gerçekten bende müşterimde çok beğendi. Lineageos yazılımları çok stabil ve çok kullanışlı oluyor.

Evet bazen çok gerçekten çok işe yarıyor. Geçende bir müşterim SM-J200H getirdi ve ********* vesaire giremediğini girse bile video izlyemediğini söyledi. Custom rom teklif ettim anlattım biraz kabul etti. Yükledim gerçekten bende müşterimde çok beğendi. Lineageos yazılımları çok stabil ve çok kullanışlı oluyor.
İçerisinde hata barındırmasa aslında tüm eski ve düşük cihazları olabileceğinin en iyisi haline getirebiliyor. (y)

Geri
Üst Alt