Yardım Samsung Galaxy J4 SM-J400F 8.0 Prenormal Sorunu

• Konbuyu başlatan Mehmet4701
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet4701

j400f 8.0 root yapamadım twrp yükleyince resimdeki hatayı veriyor
20190215_102107[1].jpg

Merhaba Hocam Cihazını Rootlamanız İcin İlk Önce Prenormal Sornunu Düzelmeniz Gerekecek Bununda Cözümü Burada

usta miracle ile yaptım gene aynı hatayı veriyor

Usta Cİhazı Dowload Mode ALıp Resim Atarmısın Tekraar

ustam bende de aynı sorun var miracle box ile yapıyorum işlemleri aynı yapıyorum ama olmuyor ?

Miracle Artık yeni güvenliklerde işe yaramıyor J serisi ve A serisinin bazı düşük günvelik sürümlerinde işe yarıyor

yani ustam şuan beklemedemi kalmam lazım yoksa başka yolu var mı
Şuanlık herhangi bir yöntem mevcut değil bazı kaynaklarda Wifi ile 7 gün bekleme yöntem ile konu açılmış fakat orada ki yöntem ile oem kısmı olmayan cihaza oem geliyor fakat. Oem aktif edildiğinde sıfırlama mevcut ve cihaz tekrar Prenormal'e düşüyor. Beklemek gerekiyor tek çözüm yolu zaten bilgilendirme gelirse tekrardan paylaşırız.

Şuanlık herhangi bir yöntem mevcut değil bazı kaynaklarda Wifi ile 7 gün bekleme yöntem ile konu açılmış fakat orada ki yöntem ile oem kısmı olmayan cihaza oem geliyor fakat. Oem aktif edildiğinde sıfırlama mevcut ve cihaz tekrar Prenormal'e düşüyor. Beklemek gerekiyor tek çözüm yolu zaten bilgilendirme gelirse tekrardan paylaşırız.
evet ustam onu bende okumuştum bekleyelim saol usta

ustalar bu prenormal konusunda bi gelişme varmıdır acaba

ustam u5 surumu bende prenormal yaziyor root edemiyorum telefonu cozum geldimi ?

Geri
Üst Alt