Samsung Galaxy J4 SM-J400F U4 TWRP Yükleme

• Konbuyu başlatan Ardaglltp
  • Başlangıç tarihi
A

Ardaglltp

Öncelikle merhaba arkadaşlar bugün telefona odin ile twarp kurdum fakat telefonu kapatın twarp açmaya çalıştım ama twrp yüklenmemiş j4 2018 model twarp nasıl yüklenir bilen varmı birde telefonda ping oynarken jiroskop özeliğini açtım fakat kullanılmadı telefona jiroskop ekenebiliyormu yâda telefona root atılirmi yardim ederseniz sevinirim

Öncelikle merhaba arkadaşlar bugün telefona odin ile twarp kurdum fakat telefonu kapatın twarp açmaya çalıştım ama twrp yüklenmemiş j4 2018 model twarp nasıl yüklenir bilen varmı birde telefonda ping oynarken jiroskop özeliğini açtım fakat kullanılmadı telefona jiroskop ekenebiliyormu yâda telefona root atılirmi yardim ederseniz sevinirim
Cihazınızın tam modeli nedir? Arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi konuya atın bakalım.​

@silivriserdar,
Screenshot_20190826-141025_DeviceKeystring.jpg

TWRP indirin.

Odin programında AP yerine İndirdiğiniz TWRP seçin.

Şimdi Start tuşuna basın ve TWRP yükemeye başladığı anda elinizi ses açma home ve power tuşunun üstünde hazır tutun. Yükleme bitmeye yakın hemen cihazı TWRP moda sokmaya zorlayın.

Cihaz TWRP modda açılacaktır.

TWRP içine girin ve Yes yazarak format bölümünden format atınız.

Hafıza kartına veya cihazın hafızasına Magisk atın ve TWRP içinden install kısmına gelin ve Magisk bulup yükleyin.

Reboot System Now deyin ve cihaz açılsın. Cihazı Wi-Fi bağlayın magisk masa üstüne gelince güncelleme yapın.

İşlemler bu kadar cihaz twrp yüklemiş root edilmiş olacaktır.

Abi bana whatsappdan ulaşırmsın ya buradan konuşmak cidden zor ama siteyi beğendim işime çok yaradı cidden güzel site olmuş

Abi bana whatsappdan ulaşırmsın ya buradan konuşmak cidden zor ama siteyi beğendim işime çok yaradı cidden güzel site olmuş
Teşekkürler. Özelden destek vermiyoruz. Sadece VIP Üyelik alan üyelerimize özelden destek veriyoruz. Siz cihaza sadece root yapmak mı istiyorsunuz?​

aşkında root yapmak sonradan cıktı recovery ve twarp kurmak benim amacım birde telefona jiroskop ekleme googleda gördüm bunun için twrp ihtiyacım var yani root kısmını boş verelim abi sadec3 twrp yüklemek istiyotum

[Gizli içerik] aşkında root yapmak sonradan cıktı recovery ve twarp kurmak benim amacım birde telefona jiroskop ekleme googleda gördüm bunun için twrp ihtiyacım var yani root kısmını boş verelim abi sadec3 twrp yüklemek istiyotum
TWRP yükleyince root kolay zaten. Yukarıda da anlattım.​

21 dakika önce mesaj attım ama hala cevap gelmedi ?

Geri
Üst Alt