Yardım Samsung Galaxy J4 SM-J400F U5 Root Olmama Sorunu

• Konbuyu başlatan maxinter
  • Başlangıç tarihi
M

maxinter

Merhaba,J400FXXS5BTA1 sürümlü telefonumda root yapamıyorum.Hemen hemen her yolu denedim.Artık odin3 ile yazdırdığımda telefon sıfırlanmıyor.Hiçbirşey değişmiyor.

Ek bilgi: buradan stock rom yüklemiştim

odin3 ile yaptım. İnternette ses kısma + güç tuşu diyor.Yapıyorum fakat olmuyor biraz daha deniyeceğim

edit: cihaz güvenli modda açıldı inanılmaz ya
odinde options dan auto reboot tikini kaldır twrp yi yazdırdıktan sonra ses arttırma+power ile twrp recovery e girersin

odin3 ile yaptım. İnternette ses kısma + güç tuşu diyor.Yapıyorum fakat olmuyor biraz daha deniyeceğim

edit: cihaz güvenli modda açıldı inanılmaz ya
odinde options dan auto reboot tikini kaldır twrp yi yazdırdıktan sonra ses arttırma+home+power ile twrp recovery e girersin

yazma başarılı ise bataryayı çıkart tak
Hocam başarılı da magisk Manager yüklemek için twrp ihtiyaç varmış.Twrp giriş yapmanın başka yolu var mıdır.Ben download moda samsung 300k tool diye bi programdan giriyorum.Acaba twrp içinde öyle bir olay var mıdır

Hocam başarılı da magisk Manager yüklemek için twrp ihtiyaç varmış.Twrp giriş yapmanın başka yolu var mıdır.Ben download moda samsung 300k tool diye bi programdan giriyorum.Acaba twrp içinde öyle bir olay var mıdır
ses arttırma home power 3 tuşla girer twrp ye

Tamamdır hocam girdim twrp ye
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam benim amacım cihazıma root atmaktı. Magisk Manager yükelemek için twrp kurduk şuan da bana şöyle bir mesaj geldi 'magisk apk twrp'de işe yaramaz zip dosyası ile flaş yapacaksınız.' şimdi yanlış mı yaptım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamamdır hocam girdim twrp ye
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam benim amacım cihazıma root atmaktı. Magisk Manager yükelemek için twrp kurduk şuan da bana şöyle bir mesaj geldi 'magisk apk twrp'de işe yaramaz zip dosyası ile flaş yapacaksınız.' şimdi yanlış mı yaptım

Magisk zipi twrpden kur işlem tamam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Magisk zipi twrpden kur işlem tamam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
magisk kurdum.Telefon yeniden başladı.Açıldığında şöyle bi yazı geliyor:

verification failed
unable to restart your device.The integrity verification has failed.You need to reet your device to factory default settings.This will erase all your data.
altında reset yeri var basıyorum. Twrp açılıyor.Twrp yeniden başlatıyor cihazı sonra yukarda ki hata geliyor.Herşeyi en başından kurmayı denicem umarım yaparım da kurtulurum.

Geri
Üst Alt