İstek Samsung Galaxy J4 TWRP ve Magisk Kurulumu

sen şimdi download made a gir bak rmm le ilgili bişey yazması lazım
Hocam Geliştirici Seçeneklerinde OEM kilidi yok, ve download modda türkçesi: "Sadece orjinal yazılımlara izin veriliyor" yazan bir kırmızı ingilizce cümle geldi sağ üste. TWRP kurmaya çalıştığımda

Hocam Geliştirici Seçeneklerinde OEM kilidi yok, ve download modda türkçesi: "Sadece orjinal yazılımlara izin veriliyor" yazan bir kırmızı ingilizce cümle geldi sağ üste. TWRP kurmaya çalıştığımda
oem kilitlenmiş gmail le oturum aç öyle bi bak oeme

oem kilitlenmiş gmail le oturum aç öyle bi bak oeme
Hocam evet OEM geldi fakat, TWRP yüklediğimde tekrardan HardBrick oldu telefon, TWRP menüsüne giriyorum, REBOOT dan SYSTEM diyorum başka yaptığım hiçbir şey yok. REBOOT dediğmde ekrana kaydırmalı bir menü geliyor onu kaydıramadan REBOOT ediyor ondan olabilir mi ?

@prens45 Hocam telefona Stock ROM u tekrar kurdum ama bu sefer 0 dan kurulum ekranı gelmedi karşıma, cihazı en son nasıl bıraktıysam öyle. Ya acaba ben bir şeyi sıfırlamayı mı unutuyorum ? TWRP kurarken veya kurmadan önce Wipe Data falanmı yapmam gerek ?

@prens45 Hocam telefona Stock ROM u tekrar kurdum ama bu sefer 0 dan kurulum ekranı gelmedi karşıma, cihazı en son nasıl bıraktıysam öyle. Ya acaba ben bir şeyi sıfırlamayı mı unutuyorum ? TWRP kurarken veya kurmadan önce Wipe Data falanmı yapmam gerek ?
burdan resmi twrp indir dene bide

@prens45 Hocam aktifim tekrardan, bir çözüm biliyor musunuz ? , Soft Bricke nasıl bir çözüm bulacağız ?

Son düzenleme:
Twrp/wipe menüsüne girip çubuğu kaydırdığınızda hangi hatayı veriyor?

@ozlzngnnn Hocam unofficial versiyonunda bi hata veriyordu kırmızı yazılarda ama sonra TWRP Orjinal sürümünü denediğimde hata vermemişti, UNOFFICIAL i yükleyip hatayı söyleyeceğim size.

@ozlzngnnn Hocam "failed to mount '/preload' (Invalıd Argument" diyor, kırmızı yazıyla. Sadece UNOFFICIAL sürümde oluyor bu.

j400F
Bu dosyaları odin ile yazıp dener misin?

Md5 icin odin 3.07 kullanmanı öneririm. Önyükleme problemi yaşadığını düşünüyorum. Bu dosyalar yazılım sürümüne uygun dosyalar. CP şebeke problemleri içindir şuan gerek yok Problemini çözer diye umuyorum.

Md5 icin odin 3.07 kullanmanı öneririm. Önyükleme problemi yaşadığını düşünüyorum. Bu dosyalar yazılım sürümüne uygun dosyalar. CP şebeke problemleri içindir şuan gerek yok Problemini çözer diye umuyorum.
3.07 Versiyonunun menüsü çok değişik, hangi kısımları hangi dosyaları koymam gerek ?

Bootloader kısmına BL, PDA kısmına AP, CSC kısmına CSC dosyasını kullanmalısın.

Bootloader kısmına BL, PDA kısmına AP, CSC kısmına CSC dosyasını kullanmalısın.
Hocam PDA ve PIT yazan yerler açık diğer yerler kapalı tıklanmıyor uygulamada ?

Soldaki AUTOREBOOT falanda düzenlenmiyor yani tiklerde kapalı.

Geri
Üst Alt