Yardım Samsung Galaxy J5 Pro SM-J530F Dokunmatik Sorunu

hevsel07

Yasaklı
Merhaba arkadaşlar elimde bir tane j530 f cihaz var yan sanayi ekrandan dolayı dokunmatik çalışmıyor. sürüm 8.1 u3 bir çözümü varmıdır? şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar elimde bir tane j530 f cihaz var yan sanayi ekrandan dolayı dokunmatik çalışmıyor. sürüm 8.1 u3 bir çözümü varmıdır? şimdiden teşekkürler
Daha önce ekran değişmiş veya yan sanayi ise bu şekilde sorun oluyor. Elinizde original ekran varsa deneyin. Ben daha önce bu modelde dokunmatik sorununa denk gelmedim.​

merhaba az önce bana da geldi j530f onda da aynı sorun var sürüm u4 bunu da düşürme şansımız yok mu

8.0 da sorun görmedim 9.0 olsa belki olurda combinasion deneyin çalışırsa en eski guvenlik yaması olan u serisine göre yazılım indirip deneyin

bu arada ekranda sorun yok kablosuz mouse ile denedim çalışıyor ve sahibi orta yaşlı bir bayan ekranının değişmediğini söylüyor

kablosuz mausun ekranla alakası yok çalışır o

Custom rom deneyebilirsiniz.

j5 pro larla ilgili dokunmatik sorunu internette hiç yok yazılım tmayı deneyin derim yada format

Hocam Bendede Sorun vardi ama bendeki sorun J530FM U1 Deydi Sorun Telefon Android 7 Di Repair islemi yapilmisdi ama format yazilim felan yuklersem sebeke gidecekdi diye ve 8 yukseltirsem yapa bilmeyekdim
Oncelikle Download Moda Al MEGA
Yazilimi Telefona Yukle
Dene Bir Ben Yapmisdim Calisiyordu Bende
Sonramda Stock Room Yukle telefona

merhaba az önce bana da geldi j530f onda da aynı sorun var sürüm u4 bunu da düşürme şansımız yok mu
baktım hocam ekran sonrunlu combınasyon yukledım denedim genelde j5 prolardada araştırmama göre yan sanayı ekranda j7 pro gıbı dokunmatık sorunu yok

Bu modelin 9 sürüm U5 yazılımda dokunmatik çalışmıyor. Ekran orjinal. Bilginize.

Geri
Üst Alt