chimera z3x box sigmakey bst dongle ne yaptımsa olmuyor bu telefon root chimera bile rootlaymadı bu cihazı rezillik

imeil kayıtlı sadece pec serifikate yapıcam başım belada bu telefonla
Box Olarak elinde ne var ?
chimera z3x box sigmakey bst dongle ne yaptımsa olmuyor bu telefon root chimera bile rootlaymadı bu cihazı rezillik
Hocam Ben Basarili Sekilde
Simdi Telefon Binary Kac Oem Acikmi ?
Download Modda Bana Fotoraf Atarmisin
Yardimci Olcam Sana Hall Edcez Sorununu
Android ve u kac bide download modunda fotoraf at

bu cihazda oem kilidi yok sadece hata ayıklama modu var

Ekli dosyalar

• 20190731_215518[1].jpg
    20190731_215518[1].jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 11
  • 20190731_215536[1].jpg
    20190731_215536[1].jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 15
indirdim ne yapmam gerekiyor inşallh olur

inşallah olur dediğini yapım cihazd ünlem ilşareti oldu yükleme moduna aldım yazılımı indiriyorum sonuc bakıcaz inşallah sende çok teşekür ederim ilgin içi umarım olur

inşallah olur dediğini yapım cihazd ünlem ilşareti oldu yükleme moduna aldım yazılımı indiriyorum sonuc bakıcaz inşallah sende çok teşekür ederim ilgin içi umarım olur
Olcak Hocam Kac Kez Denedim ben sen sadece yazilimi yukle gerisi kolay yaziklim yukleyin gibi ayarlardan oem kismi bak geldimi

Hocam Bide gec uyuycam ben benimde elimde telefon var yazilimi duzeltmeye calisiyorum yani seninde isini hall ederiz inince soyle

öncelikle bana yardım ettiğin için teşekür ederim dediğin gibi yaptım cihazı önce çökertim sonra senin verdiğin romu yükledim cihaz rootlandı

önce sana teşekür sonra gsmturkey. kaliteli bir site burda yok yok herşey var teşekürler

öncelikle bana yardım ettiğin için teşekür ederim dediğin gibi yaptım cihazı önce çökertim sonra senin verdiğin romu yükledim cihaz rootlandı

önce sana teşekür sonra gsmturkey. kaliteli bir site burda yok yok herşey var teşekürler
Gecmis Olsun Eywallah

Geri
Üst Alt