Yardım Samsung Galaxy J5 Serisi IMEI Kayıt İşlemi

• Konbuyu başlatan AKeNeToN
  • Başlangıç tarihi
A

AKeNeToN

Selamunaleykum arkadaşlar siz ustalara bir konuda danışmak istiyorum bildiğiniz gibi samsung j5 serileri kayıt olmuyor bazıları geçici kayıt yapıyorlar bunu nasıl yapıyorlar bilginiz dahilinde olduğunu düşünüp sormak istedim bilgi verirseniz sevinirim saygılar cümleten

Selamunaleykum arkadaşlar siz ustalara bir konuda danışmak istiyorum bildiğiniz gibi samsung j5 serileri kayıt olmuyor bazıları geçici kayıt yapıyorlar bunu nasıl yapıyorlar bilginiz dahilinde olduğunu düşünüp sormak istedim bilgi verirseniz sevinirim saygılar cümleten
Aleykümselam
Cert dosyasi satin aliyorlar.
Nirmalde kayitdisi kullanilmamis cert verip 4 ay gibi bir sure kullanilabiliyor ancak 1 den fazla kisiye sattiklari icin sıkıntı oluyor işte. Adı ustunde gecici :)

IMEI değiştirmek ülkemizde yasaktır. Ve T.C kanunlarına göre cezası vardır. Ama bu işleri yapan kişi veya kişiler var. Siz IMEI numarası veriyorsunuz o IMEI numarasına cert hazırlıyorlar. Sonra Z3x veya benzer boxlar ile o cert telefona yazılıyor. Ve telefonu kullanabiliyorsunuz.

Geri
Üst Alt