Samsung Galaxy J5 SM-J500H IMEI Uçtu Nasıl Geri Getirebilirim?

• Konbuyu başlatan AntiPro
  • Başlangıç tarihi
A

AntiPro

SelamunAleyküm benim telefonumu 2 ay önce telefoncuya verdim format atıp geri verdi ama imei uçmuş yeni attığı imeide kapandı imei nasıl atabilirim ya da eski imei nasıl geri getirebilirim. not : eski imei elimde telefon modeli J500H samsung galaxy j5 2015.

SelamunAleyküm benim telefonumu 2 ay önce telefoncuya verdim format atıp geri verdi ama imei uçmuş yeni attığı imeide kapandı imei nasıl atabilirim ya da eski imei nasıl geri getirebilirim. not : eski imei elimde telefon modeli J500H samsung galaxy j5 2015.
cert yazılabılır sadece.bunuda teknık servıscıler yapabılır.bır teknık servısten destek alınız.

c***k EFT Dongle İle Geri Getire Bilirsin Restore Orginial İmei Yapsan Yeter Cihazın Rootlu Olması Lazım.

Gizli İçerik
zGEdYO.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
sitede paylaşılan Süper Tool diye bir program var onunla yapılıyor çünkü orijinal imei restore seçeneği vat.

Cihazın ayarlardan bakın ana bant durumu nedir? Ayrıca *#06# yapınca imei gözüküyor mu?

a

ana bant sürümü mü hocam tam anlıyamadım durumuna nasıl bakılıyor?
Ayarlar - telefon hakkında -yazılım bilgileri ne girin orada ana bant sümü yazar oraya bakın bilinmeyen mi yazıyor yoksa başka birşey mi ?

imei gözüküyor ama kapalı sadece imei uçmuş telefoncu yeni bir tane atmış. peki imei atma işlemini biliyor musunuz hocam
Bu cihazlara imei repair olmuyor. Cert yöntemi ile düzeliyor. 300 TL civarında oluyor. Bu cihaza değmez ayrıca yaptırsanız bile garantisi yok. Tekrar klon oluyor. Size sattığını başkasına da satıyor.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
hocam bu arada benim telefonum arkasındada yazıyor j500f di eskiden telefoncu bana verdiğinde j500h verdi eski haline nasıl getirebilirim.
cihazın anakartını değiştirmiş telefoncu arkadaş sağolsunlar bu yüzden hiçbir kimse hiçbir telefoncuya güvenemez oldu bunların yüzünden :D

Geri
Üst Alt