Çözüldü Samsung Galaxy J6 Plus SM-J610FN/DS U3 FRP Reset İşlemi

Samsung Galaxy j6+ J610FN/DS U3 frp var el yöntemlerinin neredeyse birçoğunu denedim fakat frp işlemi yapılamıyor nasıl yapabiliriz?

EDİT ÇÖZÜLDÜ
Panel inmiyor fakat sorunu şu şekilde çözdüm
Telefon tekrar recoveryden wipe data yapılacak
Telefon açılacak klasik wifi bağlantısı yapılıp google yazısına kadar gidecek
Daha sonra geri gelinerek wi-fi bölümünde sim kart takılacak
Takıldığı an hemen ilerletilip sim pin kodu istediği zaman hat çıkartılacak hızlıca
Daha sonra kilit bildirim menüsü aşağı kayacak
Kayınca da ayar seçeneğine sürekli basılacak ayar menüsü sabit kalıyor gerisi zaten aynı işlem

Moderatör tarafında düzenlendi:
Samsung Galaxy j6+ J610FN/DS U3 frp var el yöntemlerinin neredeyse birçoğunu denedim fakat frp işlemi yapılamıyor nasıl yapabiliriz?
Cihazda U3 İlk Cıkan Yazılımını bulup Yükeleyin Deneyin Manuel Yöntemlerini

Sim yöntemi ile bildirim paneli iniyormu?
Telefon tekrar recoveryden wipe data yapılacak telefon açılacak klasik wifi bağlantısı yapılıp Google yazısına kadar gidecek daha sonra geri gelinerek wi-fi bölümünde sim kart takılacak takıldığı an hemen ilerletilip sim pin kodu istediği zaman hat çıkartılacak hızlıca daha sonra kilit bildirim menüsü aşağı kayacak kayınca da ayar seçeneğine sürekli basılacak ayar menüsü sabit kalıyor gerisi zaten aynı işlem

Konu çözüldü olarak değiştirilirse sevinirim

Telefon tekrar recoveryden wipe data yapılacak telefon açılacak klasik wifi bağlantısı yapılıp Google yazısına kadar gidecek daha sonra geri gelinerek wi-fi bölümünde sim kart takılacak takıldığı an hemen ilerletilip sim pin kodu istediği zaman hat çıkartılacak hızlıca daha sonra kilit bildirim menüsü aşağı kayacak kayınca da ayar seçeneğine sürekli basılacak ayar menüsü sabit kalıyor gerisi zaten aynı işlem

Konu çözüldü olarak değiştirilirse sevinirim
ok. Geçmiş olsun

Geri
Üst Alt