Yardım Samsung Galaxy J6 Plus Stock Rom Yükleme Sorun

• Konbuyu başlatan yavuzaltay
  • Başlangıç tarihi
Y

yavuzaltay

slm dostlar SM-J610F TLFONUMA root attım fakat root dosyası yuklenmeden odin programında hata verdi tlf bi daha acılmadı sm sitesinden andoid 8 . 9. en son rom ları indirdim odinle yüklemeye calışıyorum ama dosyaların bir kısmı yuklenıyor ddaha yarı olmadan hata veriyor acil yardım lütfennn...

Ekli dosyalar

• DSC_0221.JPG
    DSC_0221.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 37
  • DSC_0222.JPG
    DSC_0222.JPG
    3.3 MB · Görüntüleme: 35
  • DSC_0224.JPG
    DSC_0224.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 24
slm dostlar SM-J610F TLFONUMA root attım fakat root dosyası yuklenmeden odin programında hata verdi tlf bi daha acılmadı sm sitesinden andoid 8 . 9. en son rom ları indirdim odinle yüklemeye calışıyorum ama dosyaların bir kısmı yuklenıyor ddaha yarı olmadan hata veriyor acil yardım lütfennn...
Cihazın download mod ve recovery mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.

Cihazın download mod ve recovery mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.
233 nolu resim tlfonun ilk hali yanıp sönen ekran 229 noılu resim ses tuslarıyla indirme moduna gecinceki hali 230 nolu resim start verdiğin andaki resim...

Ekli dosyalar

• DSC_0229.JPG
    DSC_0229.JPG
    468.3 KB · Görüntüleme: 23
  • DSC_0230.JPG
    DSC_0230.JPG
    300.1 KB · Görüntüleme: 25
  • DSC_0233.JPG
    DSC_0233.JPG
    877.1 KB · Görüntüleme: 25
Odin sürümünden de yapar.

valla odinin bütün sürümleriyle denedim yükleme baslıyor kısA bi süre sonra resimdeki hatayı veriyor fail diyo duruyor telefonunda baglantisı kesiliyor yanıp sönen ekranda 023 nolu resimdeki hata yazısı cıkıyor 21 nolu resimdeki dosya ismine kadar yuklenıyor sonra fail.

Ekli dosyalar

• DSC_0221.JPG
    DSC_0221.JPG
    3.1 MB · Görüntüleme: 15
  • DSC_0233.JPG
    DSC_0233.JPG
    877.1 KB · Görüntüleme: 19
valla odinin bütün sürümleriyle denedim yükleme baslıyor kısA bi süre sonra resimdeki hatayı veriyor fail diyo duruyor telefonunda baglantisı kesiliyor yanıp sönen ekranda 023 nolu resimdeki hata yazısı cıkıyor 21 nolu resimdeki dosya ismine kadar yuklenıyor sonra fail.
Team verin bakayım.

324 868 118 671ges özür dileirm dostum yeni gördüm msjını çünkü uyup kalmısım ya dün gecede ugrastım dosya indir yukle tlfonsuz kaldım napım anlıyosun tlf eşinden daha yakın ve gerekli bu zamanda maleseff :D istediğin zaman gir pc acık

Team verin bakayım.
he bide neyin fark ettim dostum şimdi ben telefonu ses kısma + ses acma tuşuyla dowlod moduna alıyorum ya pc ye de baglıyorum ama odinde cihaz mavi ışık yanan yer yanmıyor yani baglı gözükmuyor ama ses Up tuşuyla start verdiğimde mavi ışık yanıyor ve yükleme işlemi başlıyor burda bi gariplik var çünkü ilk denemelerimde o mavi ışık hep yanıyordu cihazı baglıyken

he sunuda anlatayyım odin dizinlerine dosyaları yukledim sorunsuz misal.. telefon dowlod modunda pc ye baglı mavi ışık yanmıyor ama ve ses + up tusuyla telefona komut verdiğimde mavi ışık yanıyor işte o 1-2 saniye içinde odinde starta bastın yukleme baslıyor diyelim bekledin mavi ışık sönüyor telefon indirme modundan cıkıyor 0233nolu resimdeki hata msjı yanıp sönüyor bıraksan sabaha kadar yanıp söner hiç durmuyor yani ve yukleme hatası aldıktan sonrada aynı şekil yanıp sönen ekrana geciyor telefon...

Ekli dosyalar

• DSC_0233.JPG
    DSC_0233.JPG
    877.1 KB · Görüntüleme: 21
he sunuda anlatayyım odin dizinlerine dosyaları yukledim sorunsuz misal.. telefon dowlod modunda pc ye baglı mavi ışık yanmıyor ama ve ses + up tusuyla telefona komut verdiğimde mavi ışık yanıyor işte o 1-2 saniye içinde odinde starta bastın yukleme baslıyor diyelim bekledin mavi ışık sönüyor telefon indirme modundan cıkıyor 0233nolu resimdeki hata msjı yanıp sönüyor bıraksan sabaha kadar yanıp söner hiç durmuyor yani ve yukleme hatası aldıktan sonrada aynı şekil yanıp sönen ekrana geciyor telefon...
Elinizde profesyonel araç olmadığı için uğraştırıyor. Eğer bulabilirseniz Z3X Box c***k versiyonu indirip kurun. Onunla sadece system boot recovery sboot.bin gibi dosyaları yükleyin. Hata veren yerleri yükleme yapmayın açılır cihazınız.

ya sorunu buldum aslında windosa tlfonun sürücüsünü sabitlesem yukleme devam edicek telefonu usb kabloyu takınca suruculer yuklenıyor ya işte o sürücüler yükleyemiyor hata msjı yanıp söndükce tlf da pc de bi gözüküyo bi gözükmuyo kısaca sğürücü yuklenemıyor bu sürücüyü nasıl yükluycem fikri olan varmı

ya sorunu buldum aslında windosa tlfonun sürücüsünü sabitlesem yukleme devam edicek telefonu usb kabloyu takınca suruculer yuklenıyor ya işte o sürücüler yükleyemiyor hata msjı yanıp söndükce tlf da pc de bi gözüküyo bi gözükmuyo kısaca sğürücü yuklenemıyor bu sürücüyü nasıl yükluycem fikri olan varmı
Samsung usb driver tekrar kur. Ve sağlam bir usb kablo ile deneyin.

SN dostlar işlem tmamdır dosyaları sorunsuz şekilde yükledim tlfonum acıldı sorun nerdeymiş biliyom gülüceksiniz bana şimdi hani yukleme baslıyor bi süre sonra baglantı kopuyordu ya işte telefon sarzı az oldugu için ee yüklenen dosyalarda sistem oldugu için tlfon kendini korumaya alıyo kısaca 3 gün kafayı yedim sonunda tesadüfen çözüldü olay :D:):):):):):):):)

SN dostlar işlem tmamdır dosyaları sorunsuz şekilde yükledim tlfonum acıldı sorun nerdeymiş biliyom gülüceksiniz bana şimdi hani yukleme baslıyor bi süre sonra baglantı kopuyordu ya işte telefon sarzı az oldugu için ee yüklenen dosyalarda sistem oldugu için tlfon kendini korumaya alıyo kısaca 3 gün kafayı yedim sonunda tesadüfen çözüldü olay :D:):):):):):):):)
Geçmiş olsun. Artik daha dikkatli olursunuz

Geri
Üst Alt