Yardım Samsung Galaxy J6 SM-J600G U3 IMEI Repair

rustamaze

Üye
Merhaba arkadaslar Samsung J600G U3 Chimera ile ilk once certi read ettim sonra denemek icin imei 2 ni repair ettim yalniz telefon acildiginda 2 imei de bilinmeye yazdi telefona formatt attim imei 2 kayb oldu telefon tek numara oldu 2 ten farkli Frimware indirdim yukledim internette yine ayni imei 2 gozukmuyor menude chimera da 1 tane imei oldugunu gosteriyor bunu nasil geri getire bilirim Octoplusla imei 2 ni tekrar repair yapiyor repair oldgunu gosteriyor ama yine gelmiyor octoplus ve Chimera ikiside sadece 1 cert yaza bilirsin diyor telefon tek sim oldu imei 1 gosteriyor lutfen yardimci olun

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar Samsung J600G U3 Chimera ile ilk once certi read ettim sonra denemek icin imei 2 ni repair ettim yalniz telefon acildiginda 2 imei de bilinmeye yazdi telefona formatt attim imei 2 kayb oldu telefon tek numara oldu 2 ten farkli Frimware indirdim yukledim internette yine ayni imei 2 gozukmuyor menude chimera da 1 tane imei oldugunu gosteriyor bunu nasil geri getire bilirim Octoplusla imei 2 ni tekrar repair yapiyor repair oldgunu gosteriyor ama yine gelmiyor octoplus ve Chimera ikiside sadece 1 cert yaza bilirsin diyor telefon tek sim oldu imei 1 gosteriyor lutfen yardimci olun
Combinaiton+Yazılım Yükleyip Denermisiniz Hocam

yanlış yere konu açmışşınız

EFT dongle ile orjinal imei numarasına döndürebilirsiniz.
İMEİ numaralrını orjinalin dışında değiştirmek ülkemiz kanunlarınca yasal suçtur.
Olmazsa Reset EFS yapıp deneyebilirsiniz.

EFT dongle ile orjinal imei numarasına döndürebilirsiniz.
İMEİ numaralrını orjinalin dışında değiştirmek ülkemiz kanunlarınca yasal suçtur.
Olmazsa Reset EFS yapıp deneyebilirsiniz.
Onu denedim hocam olmadi nerdeyse 7-8 tane cp modem indirdim modemi yukledim sonra her modem yukledikten sonra format attim o sekilde geli imei Geri Geldi Birde eft Yaziyi goren Arkadaslar Sakin eft dongle ile root yapmayin root oluyor telefonu kapatip actiktan sonra telefonun programi gidiyor acilmiyor telefon Trwp ile root yapmaya calisin sonuc olarak imei Reapir oldu ama Repair network icin telefonu dogru durust root yapamadigim icin kendi read ettigim certini geri yukledim gordugum kadariyla su anlik bu model icin kalici bi cozum yok en azindna eft dongle tarafindan

Sorun modemle alakali oldu eyer bu sorunla karsilasan olursa bula bildigi bi kac tane modme cp yukledikten sonra format atsin imei geri geliyor
qaqa 4 faylli prasifka yukle elede alinamsa combination dan efs ni sil sonram tezden prasifka vur sonram boxla repair ele gorek nolur

qaqa 4 faylli prasifka yukle elede alinamsa combination dan efs ni sil sonram tezden prasifka vur sonram boxla repair ele gorek nolur
Dediklerinin hamsini elemisdim telefonun 2 ci imei gelmirdi ferqli bir cox cp tapib yukledim formatt attim her cp den sonra hele duzeldi

Geri
Üst Alt