Yardım Samsung Galaxy J6 + SM-J610F Root

demantools

Üye
j6+ sm-j610f Cihazıma TWRP yüklemek istiyorum OEM ve Usb Hata Ayıklama açık ancak ODİN ile TWRP yüklerken rqt_close hatası alıyorum ve Error veriyor. Ne yapmalıyım?

j6+ sm-j610f Cihazıma TWRP yüklemek istiyorum OEM ve Usb Hata Ayıklama açık ancak ODİN ile TWRP yüklerken rqt_close hatası alıyorum ve Error veriyor. Ne yapmalıyım?
Cihazın download mod ve recovery mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.

anD9dg.jpg

kMg4G9.jpg

RgVm1n.jpg

Her hangi bir Recovery yüklü değil, cihaz Download mod ekranı da görselde. Odin'de oluşan hata da görsel de

Kİngroot ile geçici root da olsun atamaz mıyım, geçici olsun önemli değil bir kaç işlem yapmak için root gerekiyor..

Ekli dosyayı görüntüle 5185
Ekli dosyayı görüntüle 5186
Ekli dosyayı görüntüle 5187

Her hangi bir Recovery yüklü değil, cihaz Download mod ekranı da görselde. Odin'de oluşan hata da görsel de

Root - Samsung Galaxy J6 Plus SM-J610F U1 Android 8.1.0 Root İşlemi

Sizin root dosyasınız bu fakat sizin cihazınız prenormal olmuş. Önce onu kaldırmanız lazım. Prenormal sorununu çözmeniz lazım.

O konuda aşağıdadır.

Çözüldü - Samsung RMM Status Prenormal Kaldırma

Edit = Yeni yöntem.

Önce cihaza Combination yükleyin sonra iroot PC versiyonunu indirin ve cihazı root edin.

Sonra Halabtech Tool V0.5 indirin RMM kısmından modeli seçin ve Remove Prenormal deyin.

Cihazı download moda alın prenormal sorunu kalkmış olacak.

İndirmeniz gerkenler;

Cihazın U sürümüne uygun Combination + Yazılımı indirin.

IROOT

Halabtech Tool

Denedim hocam, İroot Root atıyor ancak yeniden başladığı zaman cihazdan root kalkıyor

Tekrar merhaba.. rahatsız ediyorum sanırım ama bu sorun ile baş edemiyorum.. telefonda ki o engeli kaldırmam lazım İRoot yöntemini deniyorum ancak İRoot root attıktan sonra cihazı yeniden başlatıyor bu yüzden de Root kalkıyor e root kalktığı için de program o engeli kaldırmak için çalıştığı zaman "Root Yok" hatası veriyor.. Lütfen yardım edebilir misiniz ya...

Tekrar merhaba.. rahatsız ediyorum sanırım ama bu sorun ile baş edemiyorum.. telefonda ki o engeli kaldırmam lazım İRoot yöntemini deniyorum ancak İRoot root attıktan sonra cihazı yeniden başlatıyor bu yüzden de Root kalkıyor e root kalktığı için de program o engeli kaldırmak için çalıştığı zaman "Root Yok" hatası veriyor.. Lütfen yardım edebilir misiniz ya...
Samsung RMM Status Prenormal Kaldırma

j610f b5 root dosyası bulamadım yardımcı olurmusunuz

Geri
Üst Alt