Yardım Samsung Galaxy J7 2016 J710F Bilgisayar Görmüyor !! İçindekilere Erişemiyorum

UGUR1453

Üye
J710F Bilgisayar görmüyor !! İçindekilere erişemiyorum samsung driverler güncel yalnız içindeki verilere erişemiyorum sıfırladım ama gene aynı usb hata ayıklamasıda açık

Dikkat

Bağlı cihaz, bu cihazdaki verilere erişemiyor. USB kablosunu yeniden bağlayın ve tekrar deneyin.

Mac OS X cihazlarına Android File Transfer veya Samsung Smart Switch yazılımı yüklenmiş olmalıdır. Android File Transfer yazılımını indirmek için

konumuna, Samsung Smart Switch yazılımını indirmek için ise konumuna gidin.

böyle yazıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Driverlardan emin iseniz sarj soketinizi ve usb kablonuzu kontrol edin.Mümkünse kasanın arka portuna takın.Usb çoğaltıcı kullanmayın.Bir de telefondan erişime izin verdiniz mi?

J710F Bilgisayar görmüyor !! İçindekilere erişemiyorum samsung driverler güncel yalnız içindeki verilere erişemiyorum sıfırladım ama gene aynı usb hata ayıklamasıda açık

Dikkat

Bağlı cihaz, bu cihazdaki verilere erişemiyor. USB kablosunu yeniden bağlayın ve tekrar deneyin.

Mac OS X cihazlarına Android File Transfer veya Samsung Smart Switch yazılımı yüklenmiş olmalıdır. Android File Transfer yazılımını indirmek için

konumuna, Samsung Smart Switch yazılımını indirmek için ise konumuna gidin.

böyle yazıyor
Cihaza tarayıcı üzerinden veya Google Play Mağaza dab Smart Switc uygulamasını kurun.

Cihaza boş bir 16 veya daha yüksek bir hafıza kartı takın. Smart Switc uygulamasını açın ve tüm herşeyi SD karta yedekleyin.

Açtığınız konular forum kurallarına uygun değil. Sizi tekrar uyarmayacağım.

Lütfen açtığınız konuların başlığına ve konuyu açtığınız yere dikkat edin. Konuyu taşıdım ve başlığı düzenledim.

Bilgi - GSM Turkey | Genel Forum Kuralları

*#0808# tuslayip bak. Ordan mtp secili olmayabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt