Root Samsung Galaxy J7 Duo SM-J720F U4 Root File Emergency Call Only Problem Solution Done

tesekkürler üstat keske adim adim aciklma olsaydi videoda basta magic yok diyor sonradan olmus görünüyor

Odinle Yükleyin Cihaz Sıfılrama İsteyecektir Sıfılama Yapıp Kurulumu Yapıp Cihazı Wfiye Bağaltın Magsık Apk Kurun
odinle bağlandığımda ap kısmından eklemeye çalıştığımda bu dosya görülmüyor. sanırım frimware dosyasının içinden boot dosyasını değiştirmem gerekiyor.

odinle bağlandığımda ap kısmından eklemeye çalıştığımda bu dosya görülmüyor. sanırım frimware dosyasının içinden boot dosyasını değiştirmem gerekiyor.
Rardan çıkarın görecektir

No boot bin bu adresten indirilen zipi biryere çıkardıktan sonra boot img yi bu klasöre attıktan sonra bat dosyaı çalıştırınca oluşan dosyayı atabildim. apden

sağ tıklayıp 7zip ile tar yaptım odin işlem yapmıyor. açıp içinde ki boot dosyasını da tara dönüşütürnce olmuyr
Yazılımı Elinizde Mevcuttmu yazılımın icinden boot atarsanız magısk patchleyip atalım size deneyin

7z nin içinde ki dosyayı tek başına adını değiştirerek 7zipleyince sanırım oldu cihaz hafızası bozuk sıfırlayın diye uyarı verdi şu an . sanırım oldu.

7z nin içinde ki dosyayı tek başına adını değiştirerek 7zipleyince sanırım oldu cihaz hafızası bozuk sıfırlayın diye uyarı verdi şu an . sanırım oldu.
Sıfırlayın Hocam Kurulumu yapıp wifiye bağalnıp magısk apk indirin

Geri
Üst Alt