Samsung Galaxy J7 prime 2 SM-G611F Bildirim Gelmiyor

Emre5267

Üye
Öncelikle herkese iyi akşamlar. Telefonum rootlu. Reklamsız YouTube var ve diğer uygulamardan bildirim gelmiyor İnstagram Whatsap. Bu 2 uygulamadan geliyor ancak diğer uygulamalardan bildirim gelmiyor(örnek olarak twitch Twittter) . Güç modu kapalı karanlık mod aktif.(devre dışı olduğunda da hiç bir şey değişmedi)Uygulamarın bildirim ayarları da açık ancak, bildirim gelmiyor. Tekrar İyi akşamlar ?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Telefonum rootlu. Reklamsız YouTube var ve diğer uygulamardan bildirim gelmiyor İnstagram Whatsap. Bu 2 uygulamadan geliyor ancak diğer uygulamalardan bildirim gelmiyor(örnek olarak twitch Twittter) . Güç modu kapalı karanlık mod aktif.(devre dışı olduğunda da hiç bir şey değişmedi)Uygulamarın bildirim ayarları da açık ancak, bildirim gelmiyor. Tekrar İyi akşamlar ?
Not:Greenify yükledim Ve daha sonra sildim.

Son düzenleme:
Öncelikle herkese iyi akşamlar. Telefonum rootlu. Reklamsız YouTube var ve diğer uygulamardan bildirim gelmiyor İnstagram Whatsap. Bu 2 uygulamadan geliyor ancak diğer uygulamalardan bildirim gelmiyor(örnek olarak twitch Twittter) . Güç modu kapalı karanlık mod aktif.(devre dışı olduğunda da hiç bir şey değişmedi)Uygulamarın bildirim ayarları da açık ancak, bildirim gelmiyor. Tekrar İyi akşamlar
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Not:Greenify yükledim Ve daha sonra sildim.

Greenify tekrar kur. Değiştiğini ayarları geri getir.
Yine olmazsa mecbur sııfırlayacan

Geri
Üst Alt