Yardım Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611F Yazılım Yükleme Sorunu

• Konbuyu başlatan bymcs
  • Başlangıç tarihi
İlk resimde 1nci Sayfada atmış olduğunuz Download Ekranına baktınız mı daha önce Rootlanmış cihaz. Mroot yada TWRP ile rootlayın ilk seferde recoverye geçer daha sonra reboot system deyin.

Denedim hocam açılışta direk twrp ye giriyor bu seferde

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk resimde 1nci Sayfada atmış olduğunuz Download Ekranına baktınız mı daha önce Rootlanmış cihaz. Mroot yada TWRP ile rootlayın ilk seferde recoverye geçer daha sonra reboot system deyin.
Hocam birşeyleri karıştırdım telefonu bu ekrana soktum buradan gidebilirmiyiz

Ekran bu
5bb67c9523dffd51e4407d420d79fa26.jpg

telefonu sahibine bağışladım artık ne yaparsa :)
Ben kurtuldum en azından :D

Yinede yardım eden herkese çok teşekkürler :)

telefonu sahibine bağışladım artık ne yaparsa :)
Ben kurtuldum en azından :D

Yinede yardım eden herkese çok teşekkürler :)
Çok geç cevap olacak ama elde olmayan sebeplerden ötürü bilgisayar başında değildim. Cihaza alakasız bir yazılım yüklemeye çalışmışsınız o sebepden dolayı o ekranı almışsınız geçmiş olsun. Gönül isterdi ki yardım edebilmek iyi günler..

Çok geç cevap olacak ama elde olmayan sebeplerden ötürü bilgisayar başında değildim. Cihaza alakasız bir yazılım yüklemeye çalışmışsınız o sebepden dolayı o ekranı almışsınız geçmiş olsun. Gönül isterdi ki yardım edebilmek iyi günler..
Sağlık olsun hocam

Lütfen yardım ediniz.!!
Bende de aynı sorun var hiç bir şekilde hiç bir yazılım kabul etmıyor. Cihaz SM-G611FF Dır

Lütfen yardım ediniz.!!
Bende de aynı sorun var hiç bir şekilde hiç bir yazılım kabul etmıyor. Cihaz SM-G611FF Dır
Cihazın download ve recovery mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.

Buyrun dowlond ekenı ama recoveryiye bir türlü girmedi.

Ekli dosyalar

• 49e033c8-3785-4794-b741-2a0cf03c295d.jpg
    49e033c8-3785-4794-b741-2a0cf03c295d.jpg
    70.9 KB · Görüntüleme: 22
Hayır cihaz ilk gelince açıktı sanırım IMEI Repair işlemi oldu ondan sonra öyle oldu tam olarak hatırlamıyorum 4 5 ay oldu böyle kaldı yeni 2 gündür uğraşiyorum oda olmadı :(
IMEI repair olmuş ise cihazın EFS ile oynamıştır. Cihazın EFS sıfırlama imkanın varsa öyle dene önce sonra yazılım yüklemesi yap. SPT Box ile reset EFS yapabilirsiniz.

EFS Yaptım. Fakat Sonuç Cihaz hiç bir şey kabul etmıyor.

1552156003532.png

3ca8b031-1562-434d-808d-a60e1fdbfa5c.jpg

Geri
Üst Alt