Yardım Samsung Galaxy J7 Prime 2 SM-G611F Yazılım Yükleme Sorunu

• Konbuyu başlatan bymcs
  • Başlangıç tarihi
<ID:0/012> SetupConnection..
<ID:0/012> Can't open the serial(COM) port.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
<ID:0/012> Removed!!
<ID:0/012> Added!!
<ID:0/012> Odin engine v(ID:3.1205)..
<ID:0/012> File analysis..
<ID:0/012> SetupConnection..
<ID:0/012> Initialzation..
<ID:0/012> Set PIT file..
<ID:0/012> DO NOT TURN OFF TARGET!!
<ID:0/012> FAIL!
<ID:0/012>
<ID:0/012> Re-Partition operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

SetupConnection de kalıyor ise ki cihazınız Download Mode da SM-G611F olarak görünüyor.
1. Nand Hatası vardır cihazda ( Kuvvetli ihtimal )
2. Yükleme sırasında hata yapılıyor.

Başka dosya flashlayabiliyorum twrp gibi
3 tane rom dosyası var 1 tanesinde kuruldu diğee 2 sinde kurulmadı bile kurulanda ise cihaz açılmadı bile

Sormak istediğim bir durum var cihazın arkasında Diğer modeller haricinde ki gibi Kalın yazılı şablon şeklinde yazı varmı. SM-G611F R00000 353xxxx gibi telefon temel bilgilerinin yer aldığı yerde. Piyasa da bu aralar india Hint versiyon adı altında farklı cihazlar mevcut. J320H/DD G610F/DD gibi. Eğer cihazınız o versiyon ise ona göre yönlendirme yapayım sizi. Çünkü her yazılım o cihazlara uyum sağlamıyor.

Sormak istediğim bir durum var cihazın arkasında Diğer modeller haricinde ki gibi Kalın yazılı şablon şeklinde yazı varmı. SM-G611F R00000 353xxxx gibi telefon temel bilgilerinin yer aldığı yerde. Piyasa da bu aralar india Hint versiyon adı altında farklı cihazlar mevcut. J320H/DD G610F/DD gibi. Eğer cihazınız o versiyon ise ona göre yönlendirme yapayım sizi. Çünkü her yazılım o cihazlara uyum sağlamıyor.

MODEL : SM-G611F/DS
Vietnam Üretim

eklerken md5 error Binary is invalid hatası alıyorum

Sanırım size yanlış işlem yaptınız.
Lütfen teamviewer verin size yardımcı olalım.

Geri
Üst Alt