Bilgi Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 8.1.0 Rom & Patch

• Konbuyu başlatan yoyowcel
  • Başlangıç tarihi
Y

yoyowcel

Merhaba, cihaz j7 prime SM-G610F model.

Android 7.0 kullaniyordum, Android 8.1 yazilimi attim sebeke gitti imei 》 NG ( cozum ise patch certificate yapmak galiba 8.1 de yapan chimera tool.

Ayrıca bana Android 7 surumu icin Guncel TWRP Ve CF auto root dosyası verirmisiniz

Aradigim cevaplar

soru 1》 chimera tool disinda 8.1 patch yapan baska ucretsiz veya ucretli arac varmi ?

Soru 2》 Android 7 ve 8 arasinda ne gibi farklar var, Benim icin gorsellik hic onemli degil Amac performans stabilite Hız ,Buna gore chimera tool patch icin para vermeye Gerek varmi?

Soru 3 》 Root u nasil gizleyebilirim? Uygulama v.b arac varmi bunun icin.

Soru 4 》 Ulke romlari arasindaki farklar nedir , performans v b fark varmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Android 7.0 kullaniyordum, Android 8.1 yazilimi attim sebeke gitti imei 》 NG ( cozum ise patch certificate yapmak galiba 8.1 de yapan chimera tool.

Aradigim cevaplar

soru 1》 chimera tool disinda 8.1 icon patch yapan baska ucretsiz veya ucretli arac varmi ?

Soru 2》 Android 7 ve 8 arasinda ne gibi farklar var, Benim icin gorsellik hic onemli degil Amac performans stabilite Hız ,Buna gore chimera tool patch icin para vermeye Gerek varmi?

Öncelikle güzel sorular inşallah yardımcı olabailirim size
öncelikle cihaza 8.1de magisk root yapın.
ardından z3x krediniz varsa son çıkan yama sistemini kullanın.
rootu gizlemek için işlemler bittikten sonra fabrika ayarlarına dönün ardından oem kilidini açıp kullanmaya devam edin.

Öncelikle güzel sorular inşallah yardımcı olabailirim size
öncelikle cihaza 8.1de magisk root yapın.
ardından z3x krediniz varsa son çıkan yama sistemini kullanın.
rootu gizlemek için işlemler bittikten sonra fabrika ayarlarına dönün ardından oem kilidini açıp kullanmaya devam edin.
Tesekkurler BU cevap Root gizlemek icinmi ? magisk root yapıldı zaten

GSM Turkey Root Tool İle root yaparsanız root gizli olur
Patch işlemi için chimera - z3x - octoplus gibi araçları kullanabilirsiniz (hepsi ücretli araçlardır)
Tesekkurler , z3x ve octoplus suan android 8.1 surumunde patch yapiyormu.
Ayrica konuda belirttigim gibi surum 7 ile 8 arasinda ne gibi fark var gorsellik benim icin onemli degil. Sadece hiz performans istiyorum

Tesekkurler , z3x ve octoplus suan android 8.1 surumunde patch yapiyormu.
Ayrica konuda belirttigim gibi surum 7 ile 8 arasinda ne gibi fark var gorsellik benim icin onemli degil. Sadece hiz performans istiyorum
Twrp Magsık Yöntemiyle Rootlayıp Yapabilrsiniz Hocam

Ayrıca bana Android 7 surumu icin Guncel TWRP Ve CF auto root dosyası verirmisiniz

Aradigim cevaplar

soru 1》 chimera tool disinda 8.1 patch yapan baska ucretsiz veya ucretli arac varmi ?

hocam ben de j730gm telefon var ben 9.0 yazılım yükledim ve weri mobil kulanım hatası yaşıyorum ve ondan dolayı hiç te sevmedim 9.0 yazlımı ben telefonu mu nasıl eskı halıne çevire bilirim z3 te onun 7.0 yazılım indirip yazdırıyorum bot hatası veriyor benim ne yapmam gerekir acaba hocam

Son düzenleme:
hocam ben de j730gm telefon var ben 9.0 yazılım yükledim ve weri mobil kulanım hatası yaşıyorum ve ondan dolayı hiç te sevmedim 9.0 yazlımı ben telefonu mu nasıl eskı halıne çevire bilirim z3 te onun 7.0 yazılım indirip yazdırıyorum bot hatası veriyor benim ne yapmam gerekir acaba hocam
cihazı download moda alıp download moda ekranından bir görüntü paylaşabilir misin bakayım

Ekli dosyalar

• IMG_20200209_125135.jpg
    IMG_20200209_125135.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 17
cihazın binnary sürümü 7 bu sebeb ile cihazı 7.0 a downgrade edemezsin
costum romlar mevcut fakat tam stabil çalışmayabilirler

veri kullanım hatasından kastınız nedir

Geri
Üst Alt