Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F "Custom Binary Blocked by FRP Lock" Hatası

• Konbuyu başlatan BannedLower
  • Başlangıç tarihi
B

BannedLower

Merhabalar Arkadaşlar 4 Saat boyunca aralıksız bir biçimde telefonla uğraştım ve ilgilenmeme rağmen telefonumun sorununu çözemedim.

Telefonum'a WonderShare MirrorGO isimli uygulamayı indirdim ancak daha sonra ise telefonumu yeniden başlattığımda açılış ekranının yukarısında " Custom Binary Blocked by FRP Lock " hatasıyla karşı karşıya geldim İnternette Telefon Modelimle beraber hataları gözden geçirdim ve belirli sonuçlar elde ettim.

Öncelikle "SAMMOBİLE" isimli web siteden ( reklam olmuyor umarım ) " Türkiye'yi seçerek ve en son versiyonu seçerek " Download Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F firmware " indirdim ve ODİN isimli yazılımın en son versiyonunu kurarak normalde sadece tek bir dosya olduğunu hatırladığım bu SAMMobile'den indirdiğim dosyalar birden fazla geldi ve insanlar da zaten bunun videosunu çekmemişler çekenlerde zaten hepsi BL'yi BL'ye / AP'yi AP'ye / CP'yi CP'ye / CSC'yi CSC'ye şeklinde hepsini tek tek seçiyorum ve ilk başta herşey giderken bir anda telefonun ekranında ve Secure pit errorunu alıyorum lütfen beni kurtarın şu durumdan rica ediyorum.

Merhabalar Arkadaşlar 4 Saat boyunca aralıksız bir biçimde telefonla uğraştım ve ilgilenmeme rağmen telefonumun sorununu çözemedim.

Telefonum'a WonderShare MirrorGO isimli uygulamayı indirdim ancak daha sonra ise telefonumu yeniden başlattığımda açılış ekranının yukarısında " Custom Binary Blocked by FRP Lock " hatasıyla karşı karşıya geldim İnternette Telefon Modelimle beraber hataları gözden geçirdim ve belirli sonuçlar elde ettim.

Öncelikle "SAMMOBİLE" isimli web siteden ( reklam olmuyor umarım ) " Türkiye'yi seçerek ve en son versiyonu seçerek " Download Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F firmware " indirdim ve ODİN isimli yazılımın en son versiyonunu kurarak normalde sadece tek bir dosya olduğunu hatırladığım bu SAMMobile'den indirdiğim dosyalar birden fazla geldi ve insanlar da zaten bunun videosunu çekmemişler çekenlerde zaten hepsi BL'yi BL'ye / AP'yi AP'ye / CP'yi CP'ye / CSC'yi CSC'ye şeklinde hepsini tek tek seçiyorum ve ilk başta herşey giderken bir anda telefonun ekranında ve Secure pit errorunu alıyorum lütfen beni kurtarın şu durumdan rica ediyorum.
Cihazınızın sorunu düzelir cihazın download ve recovery mode resimleri atabilirminiz

Hocam combination firmware yaparsam çözümü elde edebilirmiyim son olarak bu kaldı çünkü maalesef ki :'(
( atıcam ama şarjı bitti telefonun )

Hocam combination firmware yaparsam çözümü elde edebilirmiyim son olarak bu kaldı çünkü maalesef ki :'(
( atıcam ama şarjı bitti telefonun )
combinasyon ile ilgisi yok cihaza uygun yazılımı bulup atarsanız cihaz açılır ondan dolayı resim istedim

Recovery moduna nasıl geçireceğim hocam ekran sürekli yanıp sönüyor amblem geliyor kapanıyor sürekli böyle fırıldak gibi açılıp kapanıyor sizce hangi uygun yazılımı indirmeyelim şuan da resim çekemem ancak diğer sorunlardan farklı olarak Secure hatası olarak PİT veriyor odinde de zaten orada takılıyor pit dosyası eklemem gerek nasıl yapacağım ?

Recovery moduna nasıl geçireceğim hocam ekran sürekli yanıp sönüyor amblem geliyor kapanıyor sürekli böyle fırıldak gibi açılıp kapanıyor sizce hangi uygun yazılımı indirmeyelim şuan da resim çekemem ancak diğer sorunlardan farklı olarak Secure hatası olarak PİT veriyor odinde de zaten orada takılıyor pit dosyası eklemem gerek nasıl yapacağım ?
Ses açma+home orta tuş+açma kapama power tuşu aynı anda basılı tutun samsung yazısı geldiginde açma kapama tuşunu bırakın recovery moda girecektir orada cihazın yazılım numarası vardır onu atın

Hocam sürekli açılıp kapanıyor ekran ve hiçbirşey göremiyorum sadece o lanet olası Samsung Galaxy J7 Prime ekranı geliyor download menusunde herşey custom yazıyor recovery'moduna asla giremiyorum

şuanda da kapandı ama ekran yok bu nedir ya
edit o dediğiniz şekilde asla açılmıyor normal kapattım tekrar açmayı denedim dediğiniz şekilde sonra açılmadı 5 dakka basılı tuttum gelen giden ekran yok sonra da gittim normal açma ile açarken de bir anda dediğinizi yaptım gene birşey olduğu yok eskiden rootlamıştım cihazı 2 sene oldu rootlayalı şimdi ne oldu ne bitti hiç anlamadım

ve aşırı saçma bir biçimde şarjdan çektiğimde telefon kapanıyor şarja taktığımda sürekli j7 prime ekranı yanıp yanıp sönüyor yarına telefoncuya götürücem , bu kadar aptal bir model görmedim internette gördüğüm tüm çözüm yöntemlerini denedim bir tanesi bile işe yaramadı internette gördüğüm ne kadar warez veya normal yazılım varsa hepsini atmaya çalıştım hepsinde farklı farklı tip hatalar aldım bir hatayı fixlerken diğer hatayı alıyorum şuan da da secure pit hatasını alıyorum hem odinde hem de download ekranında onunda çözümünü asla bulamadım galiba pit dosyasını oraya entegre etmem gerek onu da nereden ve nasıl bulacam diye araştırıyorum o da yok hocam yazılım numarasına recovery dediniz onu da denedim şarj cihazındayken de şarjdan çıkartırkende telefonu kafayı yemiş 2sene evvel root attım hatta sonra da rootu geri çekmiştim bir tane videoyla beraberde 2 sene önce o zamana kadar sorun yoktu bugün sadece telefonu resetledim sonra telefon bu boku yedi keşke resetlemseydim ömür boyu powerbankle dolaşsaymışım vallaha ya

ekstra olarakta şarjdan çıkarttığım takdirde açılmıyor telefon ve şarja taktığım anda da delirircesine sürekli olarak açılıp kapanıyor sürekli hiç durmuyor ne bu içine cin mi kaçtı hocam bunun sinirden kafayı yicem

daha fazla çözümü olan arkadaşımız var ise eğer ki lütfen hepsini bu gece denemek istiyorum lütfen dostlar beni para vermekten kurtarın sıkışık durumdayım

daha fazla çözümü olan arkadaşımız var ise eğer ki lütfen hepsini bu gece denemek istiyorum lütfen dostlar beni para vermekten kurtarın sıkışık durumdayım
Çok panik yapıyorsun. Artı forum kurallarının hepsini çiğnedin. Büyük ihtimalle 1 veya 2 mesaj sonra seni siteden atacağım.

Sitemizde arama butonu var oradan istediğin herşeyi arayıp bulabilirsiniz.

Ayrıca forum kurallarını iyice okuyun. Tekrar uyarı yapmayacağım. İyi forumlar.

Haklısınız özür diliyorum forum kurallarını çiğnediğim için tekrardan bir şekilde telefonuma erişim sağladım ve " Stock Rom - Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610FZ Stock Rom Android 7.0 " denedim ancak Setup Connection'da takılı kaldı yaklaşık 10 dakika sonra da fail verdi maalesef ki denemeye devam ediyorum ancak olmamaya devam ediyor. 1.PNG

Teşekür ediyorum forumda arama kısmında bakmıştım ancak bulamamıştım aşağıda bulunan dosyayı aynen indirdim ve denilen aşamaları teker teker uygulamama rağmen herhangibi bir sonuç alamadım önceden Secure Check Fail hatam olarak PİT alırdım ancak şu anda Secure Check Fail hatam " BOOTLOADER " durumundadır.

Stock Rom - Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610FZ Stock Rom Android 7.0
Bunu denermisin
Cihazi download moda al

Ses kisma
Home
Power

2.PNG

Aynı zaman da " Download Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F TUR Turkey G610FXWU1CSB3 firmware " bunu da test etmiştim ancak doğru bir sonuç alamadım.

ayriyetten bir arkadaşımız recovery mod'a geçiş yapm demiş onu da söylemek istiyorum ki benim telefonum güncel olarak rootlu değil
bu videodaki arkadaşımız demiş ki recovery mod'a girebilmek için telefonunuz rootlu olması gerekiyor demiş benim telefonum supersu yazılımına göre rootlu değil teşekür ederim ve iyi forumlar dilerim ilgileriniz için tekrardan teşekür ederim.

Teşekür ediyorum forumda arama kısmında bakmıştım ancak bulamamıştım aşağıda bulunan dosyayı aynen indirdim ve denilen aşamaları teker teker uygulamama rağmen herhangibi bir sonuç alamadım önceden Secure Check Fail hatam olarak PİT alırdım ancak şu anda Secure Check Fail hatam " BOOTLOADER " durumundadır.

Ekli dosyayı görüntüle 5249

Aynı zaman da " Download Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F TUR Turkey G610FXWU1CSB3 firmware " bunu da test etmiştim ancak doğru bir sonuç alamadım.
Bu sorun büyük ihtimalle cihazın şarjı bitik o yüzden oluyor. Siz cihazı iyice şarj edin. Sonrasında mutlaka yazılımı yükleyecektir.

Geri
Üst Alt