Çözüldü Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F EFS File

jj.png

odinle bu şekilde yükleyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam bu rom sonrası gıden ımeıyı gerımı getırıor nedır anlamadım ben custom rom kurucam efs yedegı almak ıstıyorumda

hocam bu rom sonrası gıden ımeıyı gerımı getırıor nedır anlamadım ben custom rom kurucam efs yedegı almak ıstıyorumda
Custom rom kurmak için önce twrp yükleyin cihazınıza sonra twrp içinden full backup alın. Bilgisayarınıza kaydedin. Bu ayrı bir cihazın sağlam EFS dosyasıdır.

yükleme sonrasi şifre istiyor ustad cihaz ekran kilid şifresi factory reset yapdım samsung gidiyor geliyor

Ustam j7 prime yazisindan sonra acilmayan cihazlarda işe yararmi

Bunu son çare olarak deneyin. Stock yazılım denedinizmi
Ustam denedim çok en son baş bir kişiye götürdüm o arkadaş farklı ne yükledikse cihaz normal açıldı bir saat sonra yine aynı oldu tekrar götürdüm 2,3 saat kadar kalması lazim dedi bende birakmadim birazda fazla isdedi ücretini ben okadar yazılım yükledim hiç birinde cihaz acilmadi özel farklı ne dosyaları varsa artik bazen recovry modu çıkıyor resimdeki cogunlukla android robot ekranında kaliyor
20191226_003708.jpg

Ustam denedim çok en son baş bir kişiye götürdüm o arkadaş farklı ne yükledikse cihaz normal açıldı bir saat sonra yine aynı oldu tekrar götürdüm 2,3 saat kadar kalması lazim dedi bende birakmadim birazda fazla isdedi ücretini ben okadar yazılım yükledim hiç birinde cihaz acilmadi özel farklı ne dosyaları varsa artik bazen recovry modu çıkıyor resimdeki cogunlukla android robot ekranında kaliyorEkli dosyayı görüntüle 9226
Flashsız daha net çekermisin

Geri
Üst Alt