Bilgi Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Hafıza Yükseltme var mıdır?

• Konbuyu başlatan 7kardes
  • Başlangıç tarihi
7

7kardes

Bir müşteri geldi J7 prime 64 gb getirdi dediki ben bunun hafızasını yükseltmişim programla nasıl yükselttim dedim arkadaşım yapıyor dedi sizce öyle bişe varmıdır ?
Gittikten sonra iyice güldüm soriyim size dedim sonuçta el elden üstündür :)
Müşteri suriyelidir bilginize Hala şaşkınım :)

suriyeliler bu işte doktor zaten 64 emmc varsa yapılır çok zor değil ustam

Emmc denilen şey tam olarak nerede oluyor hocam
sahte olarak yükseltir 64 gösterir ama gerçekte kaçsa okadar gb dan sonra dosya almaz.ama emmc değiştirirse gerçek 64 gb olur.emmc dediğimiz bilgisayarlardaki harddisk

16 gb lık flashı 512 gb yaptım youtube da anlatımı var mesela ama arkadaşın dediği gibi 32 gb lık dosyayı almıyor sahte 512gb oluyor gerçekte olmuyor.

ama işin bir diğer kısmıda varki bazı hafıza kartları bozulunca gb sa mb a düşüyor oda garip bir durum.

sahte olarak yükseltir 64 gösterir ama gerçekte kaçsa okadar gb dan sonra dosya almaz.ama emmc değiştirirse gerçek 64 gb olur.emmc dediğimiz bilgisayarlardaki harddisk
Bord'taki
16 gb lık flashı 512 gb yaptım youtube da anlatımı var mesela ama arkadaşın dediği gibi 32 gb lık dosyayı almıyor sahte 512gb oluyor gerçekte olmuyor.

ama işin bir diğer kısmıda varki bazı hafıza kartları bozulunca gb sa mb a düşüyor oda garip bir durum.
Hiç kafamızı yormayalum :)

Geri
Üst Alt