Bilgi Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F IMEI Repairden Sonra Sim Kart Modu Değiştirildi Hatası

Miran21

Üye
Selamaleyküm arkdaslar g610f imei repair den sonra çift sim olduğu için sim 1 acil aramalarda sim2 sıkıntısız sebeke geldi herşeyi denedim (partcert vs)olmadı çözümü nasıl olur

Ekli dosyalar

• BC5FCB8C-80F4-4973-9F43-4D36F39EA2C4.jpeg
    BC5FCB8C-80F4-4973-9F43-4D36F39EA2C4.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 115
Selamaleyküm arkdaslar g610f imei repair den sonra çift sim olduğu için sim 1 acil aramalarda sim2 sıkıntısız sebeke geldi herşeyi denedim (partcert vs)olmadı çözümü nasıl olur
Cihazın Çıkışı Orjinal tek sim ise Oct yada Chimera'dan Sim Counterdan cihazı tek sime çekebilirsiniz. Simcard Counter olarak geçiyor. Yok orjinali çift sim ise tekrar repair yapın 2 numara üzerinden. Patch yapın. Ayrıca Şebeke için *#0011# yapın imei statuslerini göreceksiniz biri NG diğeri PASS yada OK yazacaktır.

Cihazın Çıkışı Orjinal tek sim ise Oct yada Chimera'dan Sim Counterdan cihazı tek sime çekebilirsiniz. Simcard Counter olarak geçiyor. Yok orjinali çift sim ise tekrar repair yapın 2 numara üzerinden. Patch yapın. Ayrıca Şebeke için *#0011# yapın imei statuslerini göreceksiniz biri NG diğeri PASS yada OK yazacaktır.
Teşekkürler abe tam yerinde bi çözüm oldu sağolasın ??

S.a arkadaşlar j7 pro 8.1 sorunu ne zaman çüzülür bilgisi olan var mı

Bizde bekliyorum ustam net bişey yok gibi

Octoplus Box ile ayarlama yapılıyordu. Birde yazılım olarak da kendi original seri numarası hangi ülkenin ise o yazılımı yüklemek gerekebilir.

yapılıyo ne olursa olsun )

sayon hocam selamun aleyküm

Çözüldü - Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Yazılım Sürüm Düşürme 8.0.1 Downgrade 7.0

postu bi inceleyebilirmsiniz? z3x ile telefona imei attim cihaz çift sim oldu ama orjinalde tek sim kartlı.

Oct yada Chimera ile olacağiniz yazmıssınız ...

oct nedir bilmiyorum bulamadım.

chimerayida yükledim lisanslı yapamadım

Miran21 arkadaşın ilk mesajında eklediği ekran resmi gibi uyarı verdi ve 0 ladı açıldığında *#06# de bir orj imei bide 00000000000 yazan bir imei var.. bunu nasıl kaldıracağim. saygılarımı sunarım.

sayon hocam selamun aleyküm

Çözüldü - Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Yazılım Sürüm Düşürme 8.0.1 Downgrade 7.0

postu bi inceleyebilirmsiniz? z3x ile telefona imei attim cihaz çift sim oldu ama orjinalde tek sim kartlı.

Oct yada Chimera ile olacağiniz yazmıssınız ...

oct nedir bilmiyorum bulamadım.

chimerayida yükledim lisanslı yapamadım

Miran21 arkadaşın ilk mesajında eklediği ekran resmi gibi uyarı verdi ve 0 ladı açıldığında *#06# de bir orj imei bide 00000000000 yazan bir imei var.. bunu nasıl kaldıracağim. saygılarımı sunarım.
Octoplus box demek istemiş arkadaşımız

Geri
Üst Alt