Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Odin Hatası

• Konbuyu başlatan burcubzkrt
  • Başlangıç tarihi
B

burcubzkrt

telefonumun şarjı bitti bende şarja taktım açıldıgında custom binary blocked by frp yazıyordu internetten baktım odinle yazılım yüklemek gerekiyormuş ama bir türlü yüklenmiyor usb değiştirdim odin sürümü değiştirdim başka ülkenin yazılımını yüklemeyi denedim ama olmuyor ne yapmalıyım?
hata.PNG

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

modeli sm-g610f

Cihazın binary sürümü kaçsa ona uygun yazılım atın telefona.Mesela download moda aldıkdan sonra cihazda {B:} kaç yazıyosa yazılımıda ona uygun indiriyosun.

Şurada binary 4 yazıyosa yazılımdada Binary 4 Olmalı

Mesela:G610FXX(U4)BRG1

Şuradakı U-dan sonrakı rakam binary-nin kaç olduğunu gösteriyor.

binary 2.jpg

telefonumun şarjı bitti bende şarja taktım açıldıgında custom binary blocked by frp yazıyordu internetten baktım odinle yazılım yüklemek gerekiyormuş ama bir türlü yüklenmiyor usb değiştirdim odin sürümü değiştirdim başka ülkenin yazılımını yüklemeyi denedim ama olmuyor ne yapmalıyım?Ekli dosyayı görüntüle 14469
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

modeli sm-g610f

J7 Prime hep olan sıkıntısı.Farklı romlar denemelisin.6.0.1 7.0 ve 8.1.0 ben genel olarak 6.0.1 romlarda başarılı oldum.Açıldıktan sonrada muhtemelen imeileri gitmiş olacak.

Cihazın binary sürümü kaçsa ona uygun yazılım atın telefona.Mesela download moda aldıkdan sonra cihazda {B:} kaç yazıyosa yazılımıda ona uygun indiriyosun.

Şurada binary 4 yazıyosa yazılımdada Binary 4 Olmalı

Mesela:G610FXX(U4)BRG1

Şuradakı U-dan sonrakı rakam binary-nin kaç olduğunu gösteriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 14470

Yanlış bilgi vermeyin G610F U1 harici Binary versiyonu yok.

telefonun arka kapagında made in ne yazıyor , o ülkenin romunu indirip kur . samfw.com sitesinden

Cihazınız büyük bir ihtimalle yurtdısı cihazı. Cihazınızın yazılım kodu G610FD ile başlıyor ama siz G610FX yüklemeye çalışıyorsunuz bu yüzden bu hatayı alıyorsunuz. aşağıdaki linkten romu indirip odin ile atın sorununuz çözülecektir. Ama şebeke gelmez. bunun içinde patch certificate yapmalısınız box ile.

G610FD - U1 - 7.0

Cihazınız büyük bir ihtimalle yurtdısı cihazı. Cihazınızın yazılım kodu G610FD ile başlıyor ama siz G610FX yüklemeye çalışıyorsunuz bu yüzden bu hatayı alıyorsunuz. aşağıdaki linkten romu indirip odin ile atın sorununuz çözülecektir. Ama şebeke gelmez. bunun içinde patch certificate yapmalısınız box ile.

G610FD - U1 - 7.0
suan onu indiriyorum ama box falan bilmiyorum ben nasıl yapıldıgını internette nasıl yapıldığı mevcut mu

Box ücretli bir araçtır. Sadece cep telefonu teknik servis işi yapan kişilerde bulunur.

Geri
Üst Alt