Çözüldü Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Telefon Acılmıyor

cihatgs

Üye
Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F "custom bınary blocked by frp locked" hatası alıyordum. konuları araştırarak telefonu download moda alarak yazılım yükleyecektim. yazılımları v.s indirdim telefonu yazılım moduna aldım fakat telefon bir kaç saniye sonra download modundan kendi kendine çıkıp telefon kapanıyor. telefonu sarja takıyorum sarj işareti çıkıyor kayboluyor 4-5 kere sarj işareti çıktıktan sonra telefon tekrar kapanıyor ve ekrana hiçbirşey gelmiyor. usb wattmetre ile kontrol sağladığımda 100-120 mAh çektiğini görüyorum ama sarj oluyor işareti çıkmıyor sürekli olarak. güç tuşuna bastığımda telefon tepki vermiyor. fakat download modunu açıyorum ama oda bir kaç sn sonra kapanıyor. kısacası ne telefonda çıkan "custom bınary blocked by frp locked" hatasını düzeltmek için yazılım atabiliyorum nede sarj edebiliyorum tel i. aynı sorunu yaşayan veya sorunun çözümünü bilen arkadaşların yardımcı olmasını rica ederim. şarj sorunu "custom bınary blocked by frp locked" hatası ile başladı.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-12-23 at 17.12.18.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-23 at 17.12.18.jpeg
    78.6 KB · Görüntüleme: 9
sorun çözüldü. uzun süre telefonu sarjda bırakınca download modunda telefon kendi kendine kapanmayı kesti.

Aynen Gelenelde böyle Sorunlarda Uzun Bi Süre Şarja Takmanız yeterli Olacak

Geri
Üst Alt