Stock Rom Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Yazılım Yükleme Sorunu

• Konbuyu başlatan ag06
  • Başlangıç tarihi
A

ag06

Samsung J7 PRIME SM-G610F Telefonuma geçen hafta custom rom yükledim sonra beğenmeyip tekrar stock rom yüklemeye çalıştım fakat Android 8 Romun Türkiye versiyonu hatalı olduğu için Odin fail hatası verdi başka ülkenin romunu sorunsuz yüklüyor. Ancak ben Türkiye versiyonunu istiyorum

Türkiye romunun En Güncelini Deneyin Bide

Denedim zaten rom hatalı olduğu için odin fail hatası veriyor arabistan romu yükleyince sıkıntı çıkmıyor
Romda Hata Olcağını Sanmıyorum Genelde G610F Cihazlar Belirli Romları Alyor bunların Sorunsuz Alğıda Hindistan Yazılımları Dğer Bütün Yazılımlarda Genelde Pıt Hatası Veriyor

Denedim zaten rom hatalı olduğu için odin fail hatası veriyor arabistan romu yükleyince sıkıntı çıkmıyor
cihaz kodu nedir önce ustam g610fxx mi yoksa g610fdd mi buna dikkat edin biri onxt diğeri prime modelidir. verdiği hatayı yazarsanız daha iyi yarrdımcı olabilirim.

cihaz kodu nedir önce ustam g610fxx mi yoksa g610fdd mi buna dikkat edin biri onxt diğeri prime modelidir. verdiği hatayı yazarsanız daha iyi yarrdımcı olabilirim.
Re-Partition operation failed. hatası veriyor cscdeki piti çıkarıp odinden flashlamaya çalıştım ama yine de olmadı sonra arabistan romunu deneyim dedim direk yüklendi

Re-Partition operation failed. hatası veriyor cscdeki piti çıkarıp odinden flashlamaya çalıştım ama yine de olmadı sonra arabistan romunu deneyim dedim direk yüklendi
yüklediğin arabistan romunun adını atarmısın ap kısmını

Geri
Üst Alt