Yardım Samsung Galaxy J7 Pro Güncelleme Sonrası Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan yavuz51
  • Başlangıç tarihi
Denedim usta. Maalesef hat gelmedi.

Cihazın fiziksel olarak bir önceki Cert ve NV dosylarına erişim sağlayamazsanız. Daha önce Repair görmüş cihaza Reset EFS yaptığınızda *#0011# yapın imei status NG dir. Potansiyel olarak şebeke gelmeyecektir.

Merhaba arkadaşlar odin den aynı romu yüklerken efs clear a bassak kullanabilirmiyiz 3 ay

Key ID okuyamadan nasıl atıyorlar keseden bol atan çok fazla :D

Sadece beklemekten ve geliştirici ekipten gelecek bilgileri beklemek gerekiyor pekte yeşil ışık yok ama sabır ...
valla Nbrios bence saçmalıyolar ama ne bileyim abi öyle çeşit dehalarla aynı ülkede yaşıyoruz ki :D

valla Nbrios bence saçmalıyolar ama ne bileyim abi öyle çeşit dehalarla aynı ülkede yaşıyoruz ki :D
Konu derinleştikçe yaparım diyen çok çıkıyor ama anlamıyorum piyasada'da bir o kadar yapılmayan cihaz mevcut nasıl olacak. Onun için supportlardan gelecek cevap önemli bu saate kadar bulunmadı ise evrilme aşamasında dır ki mutlaka X Y Z markası arkasında ilk Dongle yada kutuyu çıkarır daha sonra eski support ekibine aktarır. Bu her zaman bu şekilde oldu piyasada. Bir firmanın mutlaka alt markada ekibi oluyor sebebi kutuların senelik olmaması maddi olarak yük olacak. İlk yeni ürününde sonra kendi cihazların'da yayınlayacaklar.

Konu derinleştikçe yaparım diyen çok çıkıyor ama anlamıyorum piyasada'da bir o kadar yapılmayan cihaz mevcut nasıl olacak. Onun için supportlardan gelecek cevap önemli bu saate kadar bulunmadı ise evrilme aşamasında dır ki mutlaka X Y Z markası arkasında ilk Dongle yada kutuyu çıkarır daha sonra eski support ekibine aktarır. Bu her zaman bu şekilde oldu piyasada. Bir firmanın mutlaka alt markada ekibi oluyor sebebi kutuların senelik olmaması maddi olarak yük olacak. İlk yeni ürününde sonra kendi cihazların'da yayınlayacaklar.[/QUOT/hocam zamanı belli olsa amenna ama o da belli değil ne yapacağımı şaşırdım şeytan diyor parçala şu cihazı

arkadaşlar box güncellemeleri ile ilgili bir gelişme var mı acaba?

Geri
Üst Alt