Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730 Oem Lock Repair

• Konbuyu başlatan ahmetuluozz
  • Başlangıç tarihi
A

ahmetuluozz

Öncelikle merhaba arkadaşlar hem forumda hemde android fixlemede yeniyim J730F adlı cihazım android 8 güncellemesinden sonra imei atılmıyorudu gsm servislerine götürmeme ramen repair işemi yapılmıyordu bende android sürümünü düşürmeye çalıştım uzun bir süre android cihazım oem kilidine girdi internetteki birsürü yöntemi denememe rağmen açılmadı stock yazılımını attım yine telefon açılıyor stoc recoverye girip yine kapanıp yine aynı yöne giriyordu twrp flashlamaya çalıştım olmadı rot atmaya çaşıştım olmadı yani odin orjinal imazalanmış paketleri tek flashlıyordu gelelim çözüme ilk başta cihazımıza uygun combination flaşlamamız lazım daha sonra telefon açılacak lakin oem kildi kalkmayacaktır stock rom atsanız bile sonra telefonu dowland moda alıp samsung tool pro yazılımını açıp crackli sürümde olabilir fark etmez yazılım atma yerine gelip boot yerinde stock yazılımın sadece ap diye başlayan yazılımını seçip ordada seçenekler var onlardan tümünü kaldırıp sadece system ve bot dosyasını flashlamasını isticez daha sonra flashladıktan sonra telefon açılacak oem kildi hala kalkmamış halde telefon açılınca geliştirici seçeneklerine gelip oem kilidiniz açıp telefonu dowland moda alıp stock romus atacaz böyle anlamak zor biliyorum lakin telefonun düzeldiği için vidyo çekemedim yinede video çekmemi isteyen varsa çekmeye çalışırım bu arda telefonumun ayarlar kısmında anabant sürümü bilinmeyen yazıyor bununu nasıl çözerim

Sadece ap yükleyip cihazi açmışsınız ya. Şimdi yazilimi komple yükleyin anabant sorunu da düzelecektir. CP modem oluyor. Yada sadece co yükleyin ama temiz olsun isterseniz full yükleyin

Sadece ap yükleyip cihazi açmışsınız ya. Şimdi yazilimi komple yükleyin anabant sorunu da düzelecektir. CP modem oluyor. Yada sadece co yükleyin ama temiz olsun isterseniz full yükleyin
yükledim olmuyor twrp recoveryde efs dosyası 1mb görünüyor herhalde efs dosyası silinmiş sasmsung tool ile efs yazmayı denedim desteklenmeyen dosya diyor

Geri
Üst Alt