Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Custom binary blocked Hatası

İbrahim

Üye
j730f ds custom binary frp lock içindekiler silindemeden boot ve recovery mi yüklüyorduk ustalar acil yardım.

Cihazı recovery mode alın fotoğraf ekleyin buraya size yardımcı olalım.

Ekran arızalı cihazın ancak bu kdr görünüyor

Cihazı recovery mode alın fotoğraf ekleyin buraya size yardımcı olalım.
Custom binary blocked by hatası verdiği zaman cihaz recovery moda girmez. Ancak download mode girer. Download mod ekranı atılırsa yardımcı olacağım.

U1 frp on oem on cihazda

Ekli dosyalar

• 160534A8-49B7-49F8-B4AD-48CD41965CCB.jpeg
    160534A8-49B7-49F8-B4AD-48CD41965CCB.jpeg
    455.6 KB · Görüntüleme: 57
Selamün aleyküm

Elimde J730F U7 var telefona custon frp look diyor yazılıyor atıyorum sürekli kapatıp acıyor baska yazılım aynı recovery mod geçmiyor dowland mode geciyor yardım edermisiniz
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Selamün aleyküm

Elimde J730F U7 var telefona custon frp look diyor yazılıyor atıyorum sürekli kapatıp acıyor baska yazılım aynı recovery mod geçmiyor dowland mode geciyor yardım edermisiniz

Selamün aleyküm

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Selamün aleyküm

4 parça yazılım yükleyin csc bölümüne csc ile başlayan dosyayı seçin home csc değil her şey silinir açılır

Geri
Üst Alt