Root Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Root (Desen Donma Sorunu Yoktur)

• Konbuyu başlatan astek055
  • Başlangıç tarihi
A

astek055

Samsung Galaxy SM-J730F root dosyasdır. TWRP üzerinden atılan rootlarda ekran kilidi donma sorunu yaşanmaktadır. Bu root dosyası ile bu sorunu çözmüş bulunmaktayız.
Ön şartlar

1. Samsung Kies
  2. Samsung Android Aygıt Sürücüsü
  3. Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Mroot Dosyası
  4. Odin Flash Aracı Kurulumu
Hazırlıklar
  • Cihazı Açın ve Cihaz Ayarına gidin.
  • Telefon Hakkında ve Cihaz Yapım numarası üzerine yedi kez dokunun.
  • Geri dönün ve Geliştirici Seçeneği , USB Hata Ayıklamasını Etkinleştir'i ve ayrıca OEM Kilidini Aç'ı seçin.
  • Cihaz bataryasının şarjın% 50 üzerinde olduğundan emin olun.
  • Cihazın önemli verilerini yedekleyin veya cihazı kopyalayın / taşıyın. (PC'nize fotoğraflar, görüntüler, videolar vb)
  • Samsung aygıt sürücüsü yüklü ve PC ile düzgün çalıştığından emin olun.
  • Cihazımızı tekrar dowloand moda alıyoruz.
Odin ile Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Mroot Nasıl Yapılır
  • Ayarlara dönün ve Geliştirici Seçeneği , USB Hata Ayıklamasını Etkinleştir'i ve ayrıca OEM Kilidini Aç'ı seçin. (Özellikle kontrol ediniz)
  • Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F'yİ kapatın ve İndirme Moduna yeniden başlatın. (Home, Ses Kısma ve Güç tuşunu basılı tutun)
  • Android Splash ekranı görününce Vol UP (ses açma) tuşuna basın.
  • Odin flash kurulumunu açın.
  • USB Veri kablosu ile Cihazı PC'ye bağlayın.
  • Cihazın com aldığını Odin ekranında görüyoruz.
  • AP'ye tıklayın ve SM-J730F Mroot dosyasını seçin.
  • Root dosyasını ekledikten sonra Başlat düğmesine basın ve bir bardak çay için.
    clear.png
  • Başarılı bir şekilde Root dosya yazdıktan sonra cihaz kendini otomatik olarak açacaktır. (ilk açılış uzun sürebilir panik yapmayın. Bir bardak daha çay için
    clear.png
    )
  • Tebrikler. Cihazınız Rootlanmıştır.
Not: Yazılım yükleme işlemi yapmadan önce mutlaka Cihazınızın bir yedeğini alın.

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan

GSM TURKEY ve BEN sorumlu değilimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ek olarak bu resimdeki cihaza da linkteki root dosyası uyum sağlamıştır. Sorunsuz şekilde denenmiş ve test edilmiştir.

697fce513c57e9cd1ea2ef71e1273109.jpg

c3b9c2ab2421c4f7968572649b4d3b99.jpg

Samsung Galaxy SM-J730F root dosyasdır. TWRP üzerinden atılan rootlarda ekran kilidi donma sorunu yaşanmaktadır. Bu root dosyası ile bu sorunu çözmüş bulunmaktayız.
Ön şartlar

1. Samsung Kies
  2. Samsung Android Aygıt Sürücüsü
  3. Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Mroot Dosyası
  4. Odin Flash Aracı Kurulumu
Hazırlıklar
  • Cihazı Açın ve Cihaz Ayarına gidin.
  • Telefon Hakkında ve Cihaz Yapım numarası üzerine yedi kez dokunun.
  • Geri dönün ve Geliştirici Seçeneği , USB Hata Ayıklamasını Etkinleştir'i ve ayrıca OEM Kilidini Aç'ı seçin.
  • Cihaz bataryasının şarjın% 50 üzerinde olduğundan emin olun.
  • Cihazın önemli verilerini yedekleyin veya cihazı kopyalayın / taşıyın. (PC'nize fotoğraflar, görüntüler, videolar vb)
  • Samsung aygıt sürücüsü yüklü ve PC ile düzgün çalıştığından emin olun.
  • Cihazımızı tekrar dowloand moda alıyoruz.
Odin ile Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Mroot Nasıl Yapılır
  • Ayarlara dönün ve Geliştirici Seçeneği , USB Hata Ayıklamasını Etkinleştir'i ve ayrıca OEM Kilidini Aç'ı seçin. (Özellikle kontrol ediniz)
  • Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F'yİ kapatın ve İndirme Moduna yeniden başlatın. (Home, Ses Kısma ve Güç tuşunu basılı tutun)
  • Android Splash ekranı görününce Vol UP (ses açma) tuşuna basın.
  • Odin flash kurulumunu açın.
  • USB Veri kablosu ile Cihazı PC'ye bağlayın.
  • Cihazın com aldığını Odin ekranında görüyoruz.
  • AP'ye tıklayın ve SM-J730F Mroot dosyasını seçin.
  • Root dosyasını ekledikten sonra Başlat düğmesine basın ve bir bardak çay için.
    clear.png
  • Başarılı bir şekilde Root dosya yazdıktan sonra cihaz kendini otomatik olarak açacaktır. (ilk açılış uzun sürebilir panik yapmayın. Bir bardak daha çay için
    clear.png
    )
  • Tebrikler. Cihazınız Rootlanmıştır.
Not: Yazılım yükleme işlemi yapmadan önce mutlaka Cihazınızın bir yedeğini alın.

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan

GSM TURKEY ve BEN sorumlu değilimdir.
hocam odinden yukleme yapıyorum dosyayı rardan cıkarıyorum odin dosyayı gormuyor

hocam odinden yukleme yapıyorum dosyayı rardan cıkarıyorum odin dosyayı gormuyor
Dosyayı kontrol ettim dosya oct uzantlılı octoplus üzerinden atabilirsin konuda odin yazılmış ama dosya oct uzantılı.
Model seçimi yaparak dosyayı seçtikten sonra dowland mode alarak flaşlayabilirsin.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    449.9 KB · Görüntüleme: 35
Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu eski konu, sitede daha farklı root işlemleri var.

Geri
Üst Alt