Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U3 7.0 Besaband Hatası

adıvar

Üye
hayırlı isler telefon j730f u3 7.0 dı imei rapir için geldi besabanda dustu 2tane yazılım denedim 7.0 yazılımı bitirıyor hard resete geçiyor kabul ediyorum no komut diyor baktım olmuyor u3 8.0.1 yukseltım 4 dosya atgım zaman j7 proda kalıyor sadece pda seçtıgım zaman telefon açıyor suan efs si uçmus backuptada gurunmuyor suandakı versiyonı u3 8.01 yardımcı olabilirmisiniz size zahmet

hayırlı isler telefon j730f u3 7.0 dı imei rapir için geldi besabanda dustu 2tane yazılım denedim 7.0 yazılımı bitirıyor hard resete geçiyor kabul ediyorum no komut diyor baktım olmuyor u3 8.0.1 yukseltım 4 dosya atgım zaman j7 proda kalıyor sadece pda seçtıgım zaman telefon açıyor suan efs si uçmus backuptada gurunmuyor suandakı versiyonı u3 8.01 yardımcı olabilirmisiniz size zahmet
U3 Combinaiton Yükelyin Hocam Yazılım Yükleme İşlemi Yaparkende Z3x Le Sadece System sboot Boot Recovery Yükelyin

U3 Combinaiton Yükelyin Hocam Yazılım Yükleme İşlemi Yaparkende Z3x Le Sadece System sboot Boot Recovery Yükelyin
ustam suan 8.0.1 combinnationunumu yoksa u3 olması yetrlimi bide kusura bakmayın yazılımın içinde bulunan boot içindekimi sboot.bin denmi bahsediyorsun

ustam suan 8.0.1 combinnationunumu yoksa u3 olması yetrlimi bide kusura bakmayın yazılımın içinde bulunan boot içindekimi sboot.bin denmi bahsediyorsun
U3 Combinaiton Yeterli Evet Yazılımın İcinden Z3x Yükelme Yaparsanz İstediğiniz Dosyaları Secip Yükleme Şansınız Var

benim başımada geldi J730FXXU3ARI1 bu derlemeyi indirip yükleseydin sorun çözülürdü
cihaz suan u4 mü oldu

benim başımada geldi J730FXXU3ARI1 bu derlemeyi indirip yükleseydin sorun çözülürdü
cihaz suan u4 mü oldu
yok ustam u3 tekrardan dediginizi yukluyorum no command kalıyor kendiliginden reset reboot sysetem now basıyom aynı yer geliyor ne yapabilirimustam severden efs alım muhtemelen efs uctugundan kabul etmiyordur flashları ilginç olanı 8.0.1 sadece pda yı yukleyince telefon açıyor

yok ustam u3 tekrardan dediginizi yukluyorum no command kalıyor kendiliginden reset reboot sysetem now basıyom aynı yer geliyor ne yapabilirimustam severden efs alım muhtemelen efs uctugundan kabul etmiyordur flashları
Downloaad Alıp Eft İle EFS Yapın Bi Cihazın Oem Acıks Root Atın Bide

root et cihazı

atım rootu reboot to avoid varranty bit set yazıyor bidesu yazı çıkıyor boot imagesignaturecheck fail diyor glaxsy j7 açıp kapanıyor
Root yükledikten sonra cihazın oem kilidi açmadan kapatmıssınız temiz yazılım yükleyin işlemleri tekrarlayın bu sefer oem kilidini açın

Root yükledikten sonra cihazın oem kilidi açmadan kapatmıssınız temiz yazılım yükleyin işlemleri tekrarlayın bu sefer oem kilidini açın
ustam her neyaptımsa olmadı en son bitene efs yukledim almayan yazılım almaya basladı bunuda uyrendik efs uçan proların hiç biri yazılıma tepkı vermiyormus suan tamamdır yardımcı oldugun için tsk ederim suan canavar gibi çalısıyor

Geri
Üst Alt