Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U3 IMEI Repair

[QUOTE = "silivriserdar, post: 12431, member: 2"] When the friend is available, he will send you the modem file. [USER = 3] @braveturks [/ USER] [/ QUOTE]mashter plese send me the modem file

Beyler istanbulda fatih civarında nereye gotureyim yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar merhaba;
Samsung j7 pro cihazıma chimera ile işlem yaptırdım çift hat li cihaz turkcell ve vodafone takılı turkcell sürekli çekiyor vodefone bir gidiyor geri kapatıp acana kadar gelmiyor yada tuş kilit ini açıp bekleyince geri geliyor başına gelen var mı?

Arkadaşlar merhaba;
Samsung j7 pro cihazıma chimera ile işlem yaptırdım çift hat li cihaz turkcell ve vodafone takılı turkcell sürekli çekiyor vodefone bir gidiyor geri kapatıp acana kadar gelmiyor yada tuş kilit ini açıp bekleyince geri geliyor başına gelen var mı?
Root yada yazılım kaynaklı olarak düşündüğüm hatadır gidip gelme durumu bu aralar tarafımca var olan hata bilginiz ve aracınız yoksa yaptırdığınız yere başvurunuz bu işlem son kullanıcı tarafından gerçekleştirilmesi karışık bir işlem var olan şebekenizi'de kapatabilirsiniz.

Root yada yazılım kaynaklı olarak düşündüğüm hatadır gidip gelme durumu bu aralar tarafımca var olan hata bilginiz ve aracınız yoksa yaptırdığınız yere başvurunuz bu işlem son kullanıcı tarafından gerçekleştirilmesi karışık bir işlem var olan şebekenizi'de kapatabilirsiniz.
Merhaba kardeşim aslında biraz bilgin var ama aracın yok sadece tanıdık telefoncu yaptı o da aynısı söyledi ama ikinci kez işlem yaptı yine düzelme di o da şaşırıyor aslında çözemedik henüz..

Merhaba kardeşim aslında biraz bilgin var ama aracın yok sadece tanıdık telefoncu yaptı o da aynısı söyledi ama ikinci kez işlem yaptı yine düzelme di o da şaşırıyor aslında çözemedik henüz..
İşlemleri baştan yaptınız mı? Combination + Firmware ve format atıp işlemleri yapın.

Yaptım dedi basyan ustam ama cihaza android 7 de işlem yapabiliyor bu normal mi mesela?
----Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM (U5) IMEI Repair ile ilgili bir gelişme var mı. konuyla alakalı olmayabilir kusura bakmayın.

Ustam peki android sürümü 8 de sebeke vermemesi normal mi bu yapılabilir mi?

Şebeke vermeme durumu olmaz çünkü baya yaptım. Cihazdan Şebeke gelip gitme konusu da pek nadir oldu.
Peki ustam benim telefoncu android 7 de işlem yapabiliyor ben bazı programların islevsellegi gittigi için android 8 atmasını istedim atti ama sertifika yazdırılmiyor..dedi bu halledilir mi peki..

Peki ustam benim telefoncu android 7 de işlem yapabiliyor ben bazı programların islevsellegi gittigi için android 8 atmasını istedim atti ama sertifika yazdırılmiyor..dedi bu halledilir mi peki..
Zaten Bu işlemi yapan tek box mevcut chimera bununla 8.0 ' da 7.0 da repair yapılıyor. 8.0 ' da cert yazdım yaptım. O sorunu sizin arkadaşla çözmeniz gerek ya bu işe yeni başladı yada bu konu hakkında bilgisi yok.

Geri
Üst Alt