İstek Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U4 IMEI Repair İşlemi

yazılımı tamamladı NO commentte kaldı power + vol up Yaptım ama menü yok yine yukarıda ki verdiğim fotoğrafta ki arızalar geliyor. başka bir arkadaşa götürmüştüm telefonu o düzeltmişti, chrimerası yoktu ben chimera ile root attım bu hale geldik şimdi ne yapmalıyım

yazılımı tamamladı NO commentte kaldı power + vol up Yaptım ama menü yok yine yukarıda ki verdiğim fotoğrafta ki arızalar geliyor. başka bir arkadaşa götürmüştüm telefonu o düzeltmişti, chrimerası yoktu ben chimera ile root attım bu hale geldik şimdi ne yapmalıyım
Magisk root atın cihaza hocam Chimera root yapmayın

combination ile cihaz açılıyor, üzerine full yazılım attım cihaz açılmadı sistem arızasında kaldı, combination üzerine magisk atılabiliyor mu ? cihazı normal yazımını yükleyip iade edicem daralttı beni kendine getiremiyorum cihazı :/ yardım bekliyorum

combination ile cihaz açılıyor, üzerine full yazılım attım cihaz açılmadı sistem arızasında kaldı, combination üzerine magisk atılabiliyor mu ? cihazı normal yazımını yükleyip iade edicem daralttı beni kendine getiremiyorum cihazı :/ yardım bekliyorum
Combination üzerine magisk olmaz logoda kalır
Yazılım yüklerken home csc değil de csc yazanı ekleyin deneyin

Combination üzerine magisk olmaz logoda kalır
Yazılım yüklerken home csc değil de csc yazanı ekleyin deneyin
abi yükledim , yükleme tamamladı NO comment yazısında kaldı şuan, Power ve ses + basıyorum paylaştıgım hata verileri çıkıyor cihaz normal olarak açılmıyor sürekli resetliyor kendini bu işlemi yapıyor

67520581_681768202339070_9007544183564533760_n.jpg
67520581_681768202339070_9007544183564533760_n.jpg
BL
AP
CP
CSC
J730FXXU4BSD5_NEE4BSD5_V8.1.0_Repair_Firmware_4Files
Dosyaları seçtim yükleme başarılı ama bu ekranda kalıyor .

FRP ve Oem durumları nedir

chimera ile patch certifcate atsam şebeke aktif olucak mı şimdi çalılıyor mu acaba patch

eng modem flash et tekrar dene bende chimera ile o cihaza yazamadım
eng modem attım ancak öyle yaptım buyur tarafımca denenmiş J730F-U4 eng modem'dir

INDIR
şuan magisk var cihazda şebeke gelmiyor patch cert. atsam çalısıyor mu sistem chimera ile ? 2 adet patch certifika method görünüyor biri 2019 yeni eklenmiş

Geri
Üst Alt