Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730FM Android 8.1 No Command sorunu

Cihaz size böyle mi geldi? Sorun donanımsal olma ihtimali olabilir.

Evet custom rom yükleyin açılma ihtimali var.
evet custom rom yükleyince cihaz açıldı ama şebeke yok daha önce imei repair yapılmış cihaza custom rom yükleyince tekrar patch yapmam lazım yüklediğim yazılım s9+ A530F custom rom bu yazılıma chimera üzerinden patch yapabilir miyim herhangi bir sorun oluşur mu?

evet custom rom yükleyince cihaz açıldı ama şebeke yok daha önce imei repair yapılmış cihaza custom rom yükleyince tekrar patch yapmam lazım yüklediğim yazılım s9+ A530F custom rom bu yazılıma chimera üzerinden patch yapabilir miyim herhangi bir sorun oluşur mu?
Sadece patch deneyin yapmaz ise o zaman uygun Deodex rom bulup kurmak lazım.

Sadece patch deneyin yapmaz ise o zaman uygun Deodex rom bulup kurmak lazım.
chimera ile patch yapmaya çalıştım aşağıdaki hatayı verdi...

Preparing...
Checking current patchcert.
Checking modem.
Checking root.
The current modem (J730FMXXU5BSD2) is sensitive to the knox state. Because of the root, the knox will trigger, so the patchcert cannot work. Try an older modem.
Finished at local time: [06.02.19 14:12:42]
WorkID: 61581607

Preparing...
Checking modem.
Checking root.
The current modem (J730FMXXU5BSD2) is sensitive to the knox state. Because of the root, the knox will trigger, so the patchcert cannot work. Try an older modem.
Modem olarak J730FMXXU5BSD2 bunu yükleyin diyor.

Burada bulunan yazılımı indirin sadece CP yükleyin tekrar deneyin.

Yarın sunduğunuz çözümleri deneyip sonuç yazacağım teşekkür ederim....

Preparing...
Checking modem.
Checking root.
O cihazı Normal Stock Rom ile kaldırsanızda değişen birşey olmayacaktır.
SM-j730F U4
SM-J730FM U5
SM-730GM U6
Bu cihazların mevcut sürümdeki modemleri desteklenmemektedir. Patch yapamamamızın tek sebebi budur. Ayrıca Command Ekranında Birkez power ve ses açma veya kısmaya bastığınızda sizi recovery atacaktır. Yüksek olasılıkla Drk hatasından dolayı o sorunu almış oluyordunuz. Root yapıldıktan sonra Recovery Ekranından Reboot edildiğinde o cihaz açacaktır.

O cihazı Normal Stock Rom ile kaldırsanızda değişen birşey olmayacaktır.
SM-j730F U4
SM-J730FM U5
SM-730GM U6
Bu cihazların mevcut sürümdeki modemleri desteklenmemektedir. Patch yapamamamızın tek sebebi budur. Ayrıca Command Ekranında Birkez power ve ses açma veya kısmaya bastığınızda sizi recovery atacaktır. Yüksek olasılıkla Drk hatasından dolayı o sorunu almış oluyordunuz. Root yapıldıktan sonra Recovery Ekranından Reboot edildiğinde o cihaz açacaktır.
Konunun sonuca varmasi amaciyla yaptigimiz islemler sonuç vermedi ve cihazi teslim ettim ama bu sorunu yasayanlar için inaniyorum ki faydali bilgiler verilmistir yaptiginiz tüm yardimlar için teşekkür ederim....

Geri
Üst Alt