İstek Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730FM-DS U7 Android 9 ROOT

• Konbuyu başlatan hasanbese
  • Başlangıç tarihi
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.
Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişinemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

indiremiyorum :(

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.
Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişinemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

indiremiyorum :(
Videoyu izleyip indirin.

ustam..hiçbir şekilde inmiyor ya..başka bir yere upload etsen yardımcı olsan yada mail olarak gönderebilsen duacın olurum..

Ekli dosyalar

• j730fm.jpg
    j730fm.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 35
ustam..hiçbir şekilde inmiyor ya..başka bir yere upload etsen yardımcı olsan yada mail olarak gönderebilsen duacın olurum..
Ustam bu dosya ücretli siteden sizin için aldım. Yanlış anlamayın ama bu dosyayı attığım videoyu izleyip indirme yapamıyorsanız bu işi bırakın farklı bir meslek seçin. Videolu anlatım var daha ne yapalım.​

yine 24 saat bekleyin dese dediğinizi yapacam ama resmini koyduğum ekran geliyor yetkisiz giriş diye...neyse teşekkür ederim zahmet verdim size..iyi çalışmalar kolay gelsin..

yine 24 saat bekleyin dese dediğinizi yapacam ama resmini koyduğum ekran geliyor yetkisiz giriş diye...neyse teşekkür ederim zahmet verdim size..iyi çalışmalar kolay gelsin..
Sayfayı Yeneilerseniz Link Aıclır Bende De Oluyor O Sorun bikazkez yenileyin

Sizin yapamadım dediğiniz olayı ben 2 dk da yaptım. Nasıl olmuyor diyorsunuz anlamıyorum.

Burada

Geri
Üst Alt