Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730G Custom Binary Blocked By FRP Lock

kardesm

Jangsm
Yasaklı
Hocalarım, Abilerim, ustalarım sizlerden bir ricam

Müşterimin biri bugün cihazı açılışta bu uyarı ile beraber geldi. Çözüm olarak yazılım yükleyip normal haline getireyim diye düşündüm içindeki bilgiler silineceğini de kendisine belirttim fakat cihaz içinde hayati bilgilerin olduğunu silmeden açabilir misiniz diye çok ısrar etti. araştırmama rağmen pek bir bilgi bulamadım bu cihazı sıfırlanmadan açabilme imkanımız var mı acaba

Cihaz marka model nedir

Uzerindeki yazilimi biliyorsaniz aynisinin Boot sboot recovery system yukleyin.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üstündeki yazılımı recovery menüsünden öğrenirim ama dediklerinizi yüklersem açılırmı

Üstündeki yazılımı recovery menüsünden öğrenirim ama dediklerinizi yüklersem açılırmı
Evet silinmeden acilir. Daha once yaptim bu problemden.

Yarın deneyip sonucu buraya yazacam ustam
Evet silinmeden acilir. Daha once yaptim bu problemden.

Hocam Merhaba cihaz üzerindei yazılım J730FXWU2ARE2 fakat bulamadım varmıdır elinizde acaba

kardeşim Ne diyeceğimi bilemiyorum sana yardımcı olmaya çalışman mı desem birde sorularımıza hızlı cevap vermen mi desem Allah senden razı olsun. Dediğin gibi yaptım telefonu açtım ustam çok teşekkür ederim sana.
:) Hepimiziden Allah razi olsun.

j530f gecerlımı aynı uygulama

:) beyler yaptınız tamam ama oem i acın eger açmassanız o telefon bir daha gelecek. ilk restart da bir daha frp lock a düşer
oem i açın ve kullanıcıya buraya dokunma deyin

:) beyler yaptınız tamam ama oem i acın eger açmassanız o telefon bir daha gelecek. ilk restart da bir daha frp lock a düşer
oem i açın ve kullanıcıya buraya dokunma deyin
Yaptım hocam bilgilendirmen içinde teşekür ederim

Yaptım hocam bilgilendirmen içinde teşekür ederim
Oem i acin. ygulama yöneticisine girip sistem uygulamalarını goster diyin. Ordan ayarlari bulup veriyi silin. Ok

Merhaba j7 pro u5 çüzüldümü çözüldüyse acaba

Merhabalar üstadlar, J7 pro j730g telefonun oem kilidini bir akla hizmet kapattım, telefona reset attım ve cihaz açılmıyor, üzerindeki yazılımı indirdim ama sboot recovery vs şeklinde değil de 4 parçalı md5 dosyaları var, bu cihazı veriler silinmeyecek şekilde evde ayağa kaldırabilir miyim, rehber galeri vs veriler önemli, çalışmalarınızın devamını dilerim.

Merhabalar üstadlar, J7 pro j730g telefonun oem kilidini bir akla hizmet kapattım, telefona reset attım ve cihaz açılmıyor, üzerindeki yazılımı indirdim ama sboot recovery vs şeklinde değil de 4 parçalı md5 dosyaları var, bu cihazı veriler silinmeyecek şekilde evde ayağa kaldırabilir miyim, rehber galeri vs veriler önemli, çalışmalarınızın devamını dilerim.
Recovery mode screen.Let us know name of firmware.Flash stock boot and recovery

Geri
Üst Alt