Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730G Custom Binary Blocked By FRP Lock

Merhabalar üstadlar, J7 pro j730g telefonun oem kilidini bir akla hizmet kapattım, telefona reset attım ve cihaz açılmıyor, üzerindeki yazılımı indirdim ama sboot recovery vs şeklinde değil de 4 parçalı md5 dosyaları var, bu cihazı veriler silinmeyecek şekilde evde ayağa kaldırabilir miyim, rehber galeri vs veriler önemli, çalışmalarınızın devamını dilerim.
Aşağıdaki gibi yükleme yaparsanız büyük ihtimalle silinmez. Ama AP içinde userdata varsa içi silinir.

Z3x kullanarak yükleme yapın.

system boot recovery sboot.bin dosyalarını yükleyin.​

Aşağıdaki gibi yükleme yaparsanız büyük ihtimalle silinmez. Ama AP içinde userdata varsa içi silinir.

Z3x kullanarak yükleme yapın.

system boot recovery sboot.bin dosyalarını yükleyin.

Hocam Z3x cihaz yok malesef evde ancak AP bölümünden dosyayı yükledim ve cihaz sıfırlandı, şimdide güvenlik için eski gmail ve şifre istiyor, buna yapabileceğim birşeyler var mıdır başka.

Edit: ESki şifre ve gmaili kurtardım cihazaza giriş yaptım, silinen veriler için nasıl bir yol izlemeliyim acaba, ilginiz için çok teşekkür ederim, daha tövbe kimsenin telefonunu kurcalamayacağım

Son düzenleme:
Hocam Z3x cihaz yok malesef evde ancak AP bölümünden dosyayı yükledim ve cihaz sıfırlandı, şimdide güvenlik için eski gmail ve şifre istiyor, buna yapabileceğim birşeyler var mıdır başka.

Edit: ESki şifre ve gmaili kurtardım cihazaza giriş yaptım, silinen veriler için nasıl bir yol izlemeliyim acaba, ilginiz için çok teşekkür ederim, daha tövbe kimsenin telefonunu kurcalamayacağım
Cihazda Klanılan Hesapta Yedek Alınmışsa Geri Gelir bilgiler

Gecmis Olsun Bu Boot Sboot Recovery Yontemi Cogu Samsung Modellerinde Oluyor

foto lar için diskdigger bir uygulama var pro sürümünü apk olarak bulabilirsin

Geri
Üst Alt