Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM Dokunmatik Sorunu

• Konbuyu başlatan Akurutay
  • Başlangıç tarihi
A

Akurutay

selamün aleyküm arkadaşlar,

telefonum samsung j730gm dual, csc kodu thailand, telefonumda dokunmatikte kendi kendine basma sorunu var, 8.1.0 son sürüm yüklü, bunun bir çözümü veya daha önce böyle bir problemle karşılaşıp çözüm üretebilen var mı ?

youtube da yok manyetolu çakmakla filan düzeltme var ama boş geldi bana, yazılım düşürmek, yada farklı bir çözüm önerebilir misiniz ?

selamün aleyküm arkadaşlar,

telefonum samsung j730gm dual, csc kodu thailand, telefonumda dokunmatikte kendi kendine basma sorunu var, 8.1.0 son sürüm yüklü, bunun bir çözümü veya daha önce böyle bir problemle karşılaşıp çözüm üretebilen var mı ?

youtube da yok manyetolu çakmakla filan düzeltme var ama boş geldi bana, yazılım düşürmek, yada farklı bir çözüm önerebilir misiniz ?
Merhaba Hoşgeldiniz Burada Bulunan Konudaki Yazılımı İndirip Denermisiniz.

bu şili sürümü sanırım, indirdim odinle attım ama sorunumu çözmedi ne yazıkki :( yine kendi kendine basmalar devam ediyor, farklı noktalar da dokunmalar oluyor, telefon orjinal

bazen sorun yok, bazen dokunmalar oluyor , çileden çıkarıyor. donanımsal olmasından da şüpheleniyorum ama j serisinin stock rom larında da bir sıkıntı olduğunu da düşünmüyor değilim

Arada bir geliyorsa telefonunda donanımsal bir sorun vardır

ok , teşekkürler, yardımlarınız için, kerem hocam garantiye yollasam daha iyi olacak galiba dediğinize göre, son bir kez deneme yapıp ( 7.0 romu atıp ) öyle mi yollasam acaba ?

ekranını degiştirdinizmi telefonun

garantiye git derim

J730'lar samsung cihazlardan en hassas ekrana sahip modellerden biridir sorunun donanimsaldır
diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt