Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM Dokunmatik Sorunu

Fraddy77

Yasaklı
Ustalarım Merhabalar. Elimden Bi J7 Pro var. J730GM Buna 8 Yazılımı Attım Dokunmatik Çalışmadı. 9.0 Yükledim Yine Çalışmadı Dokunmatik. Cihazı Romlarla 7 Ye Çevirdim Çalışıyor Dokunmatik Ancak Romlar O Kadar İyi Değil Henüz. Ne Yaptımsa Orjinal 7.0 Yükleyemedim. Odin, Z3X vs Yazılımlarda da Sürekli ''SW REW CHECK FAIL (BOOTLOADER) DEVICE: 6 BINARY: 4'' HATASI ALIYORUM. Nasıl Yapabilirim. Halabtech Dosyaları Denemedim Daha. 4 Files Yazılımları İle Denedim Olmadı Onlarla da Yine Aynı Hatayı Verdi. Konu Hakkında Bilgi Sahibi Olan Ustalarımın Yorumlarını Bekliyorum. Şimdiden Teşekkür Ediyorum Herkese. İyi Forumlar.

Ustalarım Merhabalar. Elimden Bi J7 Pro var. J730GM Buna 8 Yazılımı Attım Dokunmatik Çalışmadı. 9.0 Yükledim Yine Çalışmadı Dokunmatik. Cihazı Romlarla 7 Ye Çevirdim Çalışıyor Dokunmatik Ancak Romlar O Kadar İyi Değil Henüz. Ne Yaptımsa Orjinal 7.0 Yükleyemedim. Odin, Z3X vs Yazılımlarda da Sürekli ''SW REW CHECK FAIL (BOOTLOADER) DEVICE: 6 BINARY: 4'' HATASI ALIYORUM. Nasıl Yapabilirim. Halabtech Dosyaları Denemedim Daha. 4 Files Yazılımları İle Denedim Olmadı Onlarla da Yine Aynı Hatayı Verdi. Konu Hakkında Bilgi Sahibi Olan Ustalarımın Yorumlarını Bekliyorum. Şimdiden Teşekkür Ediyorum Herkese. İyi Forumlar.
Yan sanayi ekranlarda Dokunmatik sorunu vardı fakat U Sürümü Baya Yükselmiş U6 da 7.0 şuanlık mevcut değil Twrp ve LinageOS indirip deneyin tekrardan.

Yan sanayi ekranlarda Dokunmatik sorunu vardı fakat U Sürümü Baya Yükselmiş U6 da 7.0 şuanlık mevcut değil Twrp ve LinageOS indirip deneyin tekrardan.

LineageOS ve Custom Romlar çalışıyor zaten ustam. Stock Rom Nougat Yüklenmiyor telefona.

güncellendiğinden dolayıdır guvenliği yukselmiş o yuzden

Yada orhjinal ekran takmanız gerek onlarında fiyatları baya yüksek

Anlamadım. Telefon numarası mı
odin modunda bak senin cihaz u6 binary u6 odin modunda altda yaziyodur binary u6 oldugu icin 7.0 yukleyemezsin u6 en dusuk romunu dene ekran yansanay ise cali;mazsa mejburen custom kullanacaksin

J730GM Fix Touch Android 8.1.0 Binary U6 File By GSM-SAMEER.zip dosya şifresi Gsm-Sameer/GsmDevelopers@J730gm bunu bir dene otg kabloya mouse bağla geliştirici seçeneklerindem oem aç dosyayı öyle at
Tamam yüklendi. Ancak yükledim daha önce bunu :Ddokunmatik çalışıyor ancak yazılım eksik çok cihaz ölü durumda çalışıyor. Şuan için çözüm belli Xda' dan kararlı romlar bulup yükleyip çalıştırabilirsiniz. Bu arada teşekkür ederim herkese. :)

Geri
Üst Alt