Samsung Galaxy J7 SM-J700F Siyah Ekran Görüntü Yok

battal46

Yasaklı
arkadaşlar yardımcı olurmusunuz elimde 2 adet j700f cihaz var cihaz çalışıyor ama ekrana görüntü vermiyor yazılım yüklendi ekran soketi degişti sonuç yine aynı varsa düzeltmenin bir yolu yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ediyorum yardımcı olan arkadaşlara

arkadaşlar yardımcı olurmusunuz elimde 2 adet j700f cihaz var cihaz çalışıyor ama ekrana görüntü vermiyor yazılım yüklendi ekran soketi degişti sonuç yine aynı varsa düzeltmenin bir yolu yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ediyorum yardımcı olan arkadaşlara
Sıfır ekran alınıp denendimi? Donanimsal oldugu aşikar

denedim malesef siyah ekran olarak çalışıyor

Download modda ve recovery modda da siyah ekran mı? Birde Combination deneyin derim. Gene siyah ekran ise mecburen donanımsal olarak bakmanız gerekecek.

arıza teknik ama hangi parça ile alakalı ekran soketi degişti usta dowload modda ve recivery modda da görüntü vermiyoz zaten

başka bir ekran deneyin derim

Geri
Üst Alt