Yardım Samsung Galaxy J7 SM-J700F Smart Switch ile Orijinal Rom'a Dönmek

dostum cihaza combination atılması lazım

Ekli dosyalar

• IMG_20190217_021244.jpg
    IMG_20190217_021244.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 15
yüklemeye çalıştığın combination dosyasının adını olduğu gibi kopyalayıp benimle paylaşabilir misin

telefonda sıfırlama yaptıkdan sonra XSG yani united arab emirates olarak değişti şimdi bu linkten rom indiriyorum bakalım tur olacak mı :(
Kod:
https://samfrew.com/tr/download/Galaxy__J7__/578r/TUR/J700FXXU4BRA1/J700FOJV4BRA1/

telefonda sıfırlama yaptıkdan sonra XSG yani united arab emirates olarak değişti şimdi bu linkten rom indiriyorum bakalım tur olacak mı :(
Kod:
https://samfrew.com/tr/download/Galaxy__J7__/578r/TUR/J700FXXU4BRA1/J700FOJV4BRA1/
ülke değişmesi pek önemli değil Türkçe dil mevcutsa eğer
istediğin romu yükleyebilirsin
yalnız u4 combination dosyasını yememesi
normal değil donwload ekranında binary 0
diye hata vermiş combination dosyasını upload esnasında veya donwload esnasında hasar görmüş olabilir

ülke değişmesi pek önemli değil Türkçe dil mevcutsa eğer
istediğin romu yükleyebilirsin
yalnız u4 combination dosyasını yememesi
normal değil donwload ekranında binary 0
diye hata vermiş combination dosyasını upload esnasında veya donwload esnasında hasar görmüş olabilir
bilmiyorum acaba elinizde varsa eğer combination dosyası verebilirmisiniz ?

normalde Garanti olsun diye z3x ile indirim şuan dükkanda değilim yarın uygun olursa senin için u4 combination dosyasını atarım
işin acilse forumda combination dosyası mevcut U4 olmasına dikkat et

çok iyi bende esenyurttayım bu arada download moduna girmiyor telefon :D
data kablosu takılı ve takısız dene
oda olmazsa cihazin bataryasını çıkarıp tak ardindan power tuşuna basmadan direk ses kısma ve home tuşuna basılı tutarak data kablosunu bağla

data kablosu takılı ve takısız dene
oda olmazsa cihazin bataryasını çıkarıp tak ardindan power tuşuna basmadan direk ses kısma ve home tuşuna basılı tutarak data kablosunu bağla
tamamdır açıldı keşke custom romda kalsaymış telefon mal oldu ya eğer bu combination servis yazılımı ise heleki türkiye olanı varsa çıkmayacağım artık stock dan

tamamdır açıldı keşke custom romda kalsaymış telefon mal oldu ya eğer bu combination servis yazılımı ise heleki türkiye olanı varsa çıkmayacağım artık stock dan
Custom romlar bir sure sonra kafayi siyiriyor. En iyisi stock

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt