Yardım Samsung Galaxy J7 SM-J701F/DS Romdan Sonra Şebeke Sorunu

Bu arada hangi başlıkta görebileceğiz bu desteğin geldiğini?
Bu konudan da takip edebilirsiniz veya site genel konulara bakarakta takip edebilirsiniz. Ayrıca gelişme olursa mail atacağız.

çıktığı gibi zaten forum kaynar nereye baksan android 8.0 imei repair başlıkları görürsün :D
:D aynen hocam ortalık kaynıyor. Bu arada şimdi sürüm 7.0 olsaydı kurtarma şansımız olur muydu? 8.1'den 7 ye düşürme ihtimali yok mu hiç bir şekilde?

:D aynen hocam ortalık kaynıyor. Bu arada şimdi sürüm 7.0 olsaydı kurtarma şansımız olur muydu? 8.1'den 7 ye düşürme ihtimali yok mu hiç bir şekilde?
U sürümü ile alakalı bir şey U sürümü yüksek olan bir yazılım varsa cihazda U sürümü düşür bir yazılım yemiyor ya aynı sürüm olcak yada yüksek

U sürümü ile alakalı bir şey U sürümü yüksek olan bir yazılım varsa cihazda U sürümü düşür bir yazılım yemiyor ya aynı sürüm olcak yada yüksek
U6 var, eğer 7.0 U6 bulursam yer mi cihaz? Eğer yerse düzeltme imkanım olur mu?

senin cihazın modelinin 7.0 modeli için en yüksek U sürümü Nepal için yayınlandı oda U5 yani malesef sonuç alamazsın

bu işlere meraklısın tabiki aldın 8.0 romu yapıştırdın direk repair işlemi görmüş cihaza hiç düşünmeden :)
bundan sonra daha tedbirli olursun umarım yazılımsal bir işlem yapmadan önce forumda konu açarak bilgi al iyi forumlar kardeşim

bu işlere meraklısın tabiki aldın 8.0 romu yapıştırdın direk repair işlemi görmüş cihaza hiç düşünmeden :)
bundan sonra daha tedbirli olursun umarım yazılımsal bir işlem yapmadan önce forumda konu açarak bilgi al iyi forumlar kardeşim
Çok teşekkürler hocam. Merak var. Zaten olan tecrübelerimi de yapmış olduğum hatalardan aldım.

J701f modeli için U6 sürümü şebeke aktif halde dosyası olan varsa paylaşabilirmi
Eğerki herhangi bir üçret veya yardımda yapabiliriz
Özelden yazabilirsiniz

ustam oem lock gözükmüyor

cihaz cihaza yazılım attım 8.1 oem lock gözükmüyor ama cihaz j701f

Merhabalar benim 1 yıl önce aldığım j7 core her ne nedense birden şebekesi gitti format attım kurcaladım ama gelmedi garantiye yolladim anakart değişecek 750 tl para istediler nasıl olucak sorunu cozuoebilrimi?

Merhabalar benim 1 yıl önce aldığım j7 core her ne nedense birden şebekesi gitti format attım kurcaladım ama gelmedi garantiye yolladim anakart değişecek 750 tl para istediler nasıl olucak sorunu cozuoebilrimi?
Cihazınız daha önce Repair yapılmış olup daha sonra güncelleme yaptıysanız maalesef ki şebeke gelmeyecektir. Cihaz Bilgilerinizi Recovery görüntüsü paylaşırsanız işlem yapılabilinirmi adına kontrol edelim.

Screenshot_20191104-222552_Service mode RIL.jpg

Geri
Üst Alt