•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Yardım Samsung Galaxy M10 SM-M105G MDM Engine Sorunu

20 Kas 2018
17
23
3
24
Ankara, Çankaya
Merhabalar, yeni aldigim Samsung M10 SM105G cihazımda MDM diye bir uygulama yüklü. Araştırdığımda şirket telefonlarını kısıtlamaya yarıyormuş. Cihaz hiç bir şekilde internet sitelerine girmiyor. Google Play'de 6 tane şirketin kendi belirlediği uygulamalar var, cihaza Google hesabı vs eklenmiyor, APK olarak uygulama kurulmuyor. Recovery menüsüne girip format atmaya çalıştığımda "mdm does not allow factory reset" dedikten sonra kendini yeniden başlatıyor. Yabancı sitelerde bulduğum 1-2 adet güya mdm kaldırmaya yarayan tar dosyaları buldum ama OEM kilidini açamıyorum, mdm izin vermiyor, haliyle download moda girdiğimde "nand write" da kalıyor Odin programı. Boxlar işe yararmı bilemiyorum ama önce buraya sorayım dedim.

IslamB3y1

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
9 Ara 2019
2,083
4,627
113
17
İstanbul
Merhabalar, yeni aldigim Samsung M10 SM105G cihazımda MDM diye bir uygulama yüklü. Araştırdığımda şirket telefonlarını kısıtlamaya yarıyormuş. Cihaz hiç bir şekilde internet sitelerine girmiyor. Google Play'de 6 tane şirketin kendi belirlediği uygulamalar var, cihaza Google hesabı vs eklenmiyor, APK olarak uygulama kurulmuyor. Recovery menüsüne girip format atmaya çalıştığımda "mdm does not allow factory reset" dedikten sonra kendini yeniden başlatıyor. Yabancı sitelerde bulduğum 1-2 adet güya mdm kaldırmaya yarayan tar dosyaları buldum ama OEM kilidini açamıyorum, mdm izin vermiyor, haliyle download moda girdiğimde "nand write" da kalıyor Odin programı. Boxlar işe yararmı bilemiyorum ama önce buraya sorayım dedim.
cihazi rootlayın roottan devre dısı bırakmayı denermisin.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
20,575
33,128
113
36
Sorunun çözümü
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!