Yardım Samsung Galaxy Note 10+ 5G SM-N976B N976BXXU3CTC9 Üzerine N976BXXS4CTD1 Olur mu?

erfunzone

Üye
samsung galaxy note 10+ 5g sm-n976b N976BXXU3CTC9 üzerine N976BXXS4CTD1 olur mu?

telefonum şu an DTM csc si var

N976BXXS4CTD1 firmware olarak BTU dosyası

telefon magisk rootlu

N976BXXS4CTD1 firmware dosyalarını odin ile güncelleştirsem imei ve şebeke gider mi?

imei kalırsa şebeke düzelmesi için chimera tool ile patch cert yapılması bu N976BXXS4CTD1 için yapılabilir mi?

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

samsung galaxy note 10+ 5g sm-n976b N976BXXU3CTC9 üzerine N976BXXS4CTD1 olur mu?

telefonum şu an DTM csc si var

N976BXXS4CTD1 firmware olarak BTU dosyası

telefon magisk rootlu

N976BXXS4CTD1 firmware dosyalarını odin ile güncelleştirsem imei ve şebeke gider mi?

imei kalırsa şebeke düzelmesi için chimera tool ile patch cert yapılması bu N976BXXS4CTD1 için yapılabilir mi?

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Evet root gider sebekede gider Eft ile root yapib chimera ile yeniden patch yaparsan sorun hall olur.

Evet root gider sebekede gider Eft ile root yapib chimera ile yeniden patch yaparsan sorun hall olur.

firmwareyi yükledim. root yaptım fakat chimera ile patch yaptığımda Unsupported modem. Install another firmware and try again. hatası aldım.

maalesef yapamadım.

firmwareyi yükledim. root yaptım fakat chimera ile patch yaptığımda Unsupported modem. Install another firmware and try again. hatası aldım.

maalesef yapamadım.
*#1234# kodunu aramaya yazın ve çıkan ekranın alıntısını atın.

*#1234# kodunu aramaya yazın ve çıkan ekranın alıntısını atın.
20200518_121853.jpg

maalesef yapamadım.
U4 sürümüne destek vermediğini söylemiş yani o modeme destek yok. Daha düşük sürüm bulup onun modemi ile deneme yapmanız lazım.​

İyi günler elimde note 10+ 5G 7610 modeli var, buna Türkçe dil ve Google play store yükleyebilir miyiz acaba

Geri
Üst Alt