Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G N976N Convert N976B Şebeke Sorunu

Ustalarım herkese kolay gelsin n976n cihaz u2 convert n976b yaptım autopatch android 12 u7 şebeke geliyor lakin full çekmesine rağmen internet ve arama olmuyor bazen giriyor arama yapıyor ama çoğu zaman yok.Sorun yazılımsal olma ihtimali var mıdır yoksa teknik açıdan mı bakmam gerekir teknik olarak daha bakmadım yazılım ile deneme yapıyorum hala.

Ustalarım herkese kolay gelsin n976n cihaz u2 convert n976b yaptım autopatch android 12 u7 şebeke geliyor lakin full çekmesine rağmen internet ve arama olmuyor bazen giriyor arama yapıyor ama çoğu zaman yok.Sorun yazılımsal olma ihtimali var mıdır yoksa teknik açıdan mı bakmam gerekir teknik olarak daha bakmadım yazılım ile deneme yapıyorum hala.
Model Kodu Sonu N K S U A olan Samsung cihazların band uyumluluğu genelde bizim ülkemize göre değil. Bundan dolayı şebeke sorunu oluyor. Model kodu sonu F olan Avrupa uyumlu cihazlar bizim ülkemizde band sorunu yaşamaz.​

Model Kodu Sonu N K S U A olan Samsung cihazların band uyumluluğu genelde bizim ülkemize göre değil. Bundan dolayı şebeke sorunu oluyor. Model kodu sonu F olan Avrupa uyumlu cihazlar bizim ülkemizde band sorunu yaşamaz.
Ustam sorunu çözdüm. Şebeke flexinin alt tarafa giden kısmında yırtık vardı Flex değişimi yaptım ve sorun çözüldü. Çok teşekkür ederim.

Ustam sorunu çözdüm. Şebeke flexinin alt tarafa giden kısmında yırtık vardı Flex değişimi yaptım ve sorun çözüldü.
Geçmiş olsun. Bu modeller dediğim gibi donanımsal arıza dışında ülkemizdeki band uyumsuzluluğu yüzünden şebeke de sorun çıkabiliyor.​

Geçmiş olsun. Bu modeller dediğim gibi donanımsal arıza dışında ülkemizdeki band uyumsuzluluğu yüzünden şebeke de sorun çıkabiliyor.
Evet doğrudur ustam zaten sorun çözülmüş olsa bile şebekesi diğer cihazlardan bazen düşük bazende yüksek oluyor. Tek tesellimiz en azından daha kararlı şekilde çalışıyor çünkü bir nevi yalancı şebeke vardı.

Geri
Üst Alt