Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy Note 5 SM-N920T cihazına ait original stock rom paylaşacağım. Bu yazılımı EFT Dongle ile Türkçe yaptım.

Bu paylaşımı almak için konu altından mesaj ile isteğinizi belirtin. Özel mesaj olarak şifre gönderilecektir.

Dosya yüklendi arkadaşlar. Konu altından mesaj yazıp isterseniz özel mesaj ile göndereceğim. Şifreyi almakta aceleci davranmazsanız sevinirim. Bizimde işlerimiz oluyor müsait zamanda mutlaka şifre gönderilecektir.

EDİT= Arkadaşlar bundan sonra bu yazılımı sitemize faydalı olanlara vereceğim. Konu açıp yorum yapan ve site ile ilgilenen üyelere yazılım linkini vereceğim. Bunu yapmamın sebebi başka sitelerde ilk defa benim yüklediğim yazılımları sanki kendileri yüklemiş gibi paylaşmalarıdır. Anlayışınız için teşekkür ederim.

şifre rica ediyorum

Kolay gelsin ustam. Şifre alabilir miyim?

Usta ben bunu nasıl flaşlıcam twrp ile mi odin ile mi ?

indiyorum %37 de indirme hakkınız doldu diyor başka link yokmu acaba

merhaba üstadım. indirdiim dosyadan 4 parça dosya çıkıyor. img uzantılı. odinle bunu nasıl yüklüyoruz?odinle daha önce yükleme yaptım fakat md5 zamtılıydı

odinle yüklemeyi başardım üstadım. fakat şu an ekranda sürekli 'wi wi fi calling durduruldu' ve 'com.sec.epdg sürekli olarak duruyor' uyarısı alıyorum. kapata tıklayınca tekrar aynı yazı çıkıyor. başka romlar yüklemiştim onlar da da aynı uyarıyı veriyordu. ne yapmam gerekir?acil yardım edersen sevinirim çünkü şu an telefonum iptal durumda

odinle yüklemeyi başardım üstadım. fakat şu an ekranda sürekli 'wi wi fi calling durduruldu' ve 'com.sec.epdg sürekli olarak duruyor' uyarısı alıyorum. kapata tıklayınca tekrar aynı yazı çıkıyor. başka romlar yüklemiştim onlar da da aynı uyarıyı veriyordu. ne yapmam gerekir?acil yardım edersen sevinirim çünkü şu an telefonum iptal durumda
Format atın düzelir.

Geri
Üst Alt