Yardım Samsung Galaxy Note5 SM-N920C Custom Binary Blocked FRP Lock

ozmeniletisim71

VIP Üye
selamunaleykum durduk yere kendi kendime hata yaptım cihaz bu duruma geldi ve sonra biraz daha uğraşınca resimdeki şekle dönüştü normel şartlarda bunu yaparım ama malesef imei repair yapıldıgı için bildiğim kadarıyla şebeke vermiyor bu durumdan nasıl kurtulabilirim resim çekemediğim için başka cihaz görüntüsünü attım
IMG-20180627-WA0018.jpg

Cihazı kapatın download moda alın ve resim atın.

usta şuan cihaz download girdi custom binary blocked frp lock hatası veriyor cihaza daha önce imei repair yapıldıgı için usta yazılımdan sonra şebeke vermicek onu ne yapacam asıl sorunum o
Elinde box varsa Read Pit yap

usta şuan cihaz download girdi custom binary blocked frp lock hatası veriyor cihaza daha önce imei repair yapıldıgı için usta yazılımdan sonra şebeke vermicek onu ne yapacam asıl sorunum o
Herhangi bir yazılım yüklemesi yapmadıysanız şebeke gitmez.

Orası OK olması lazım. O zaman şebeke verecektir. Şu an şebeke vermez. Patch işlemi yapılması lazım. Z3x, octoplus veya chimera tool ile yapabilirsiniz. c***k olacağını sanmam.
usta c***k ile yapıyorum hata veriyor biraz internette araçtırdım cert dosyası indirdim onu write cert diyorum oluyor ama imei repair yapıyorum sonra şebeke yine gelmiyor

usta c***k ile yapıyorum hata veriyor biraz internette araçtırdım cert dosyası indirdim onu write cert diyorum oluyor ama imei repair yapıyorum sonra şebeke yine gelmiyor
O internette bulduğunuz certler hepsi klon dur. O yüzden şebeke vermeyebilir. Ayrıca bu iş c***k ile felan olacak birşey değil. Öyle olsa biz niye bir dünya para verip box alalım. Gidip c***k indirip işimizi hallederiz.

Geri
Üst Alt