Çözüldü Samsung Galaxy On5 (2016) SM-G5520 Nasıl TWRP Yüklenir

Barış hocam bir gelişme var mı?
recovery3.tar Bunu bir deneyin fakat denedikten sonra şu işlemleri yapın.

Wipe/ format data yapın. Sonra Gelişmiş temizlik diyip Data (Veri) seçin ve alttan onar veya değiştir butonuna basın. Oradan Dosya sistemini değiştir diyip EXT4 seçin ve recoveryi yeniden başlatın. En son da SuperSU veya Magisk kurun.

Wipe/ format data yapın. Sonra Gelişmiş temizlik diyip Data (Veri) seçin ve alttan onar veya değiştir butonuna basın. Oradan Dosya sistemini değiştir diyip EXT4 seçin ve recoveryi yeniden başlatın. En son da SuperSU veya Magisk kurun.

Still same error sir,
E: Error Creating fstab

Merhaba Barış hocam,
Kusura bakmayın uzun süre gelişmelere müdahil olamadım. Babamı kaybettim. Alien.baba bazı açıklamalarda bulunmuş ama bende aynı yüklemeyi yapayım mı yoksa beklemede mi kalayım?

Merhaba Barış hocam,
Kusura bakmayın uzun süre gelişmelere müdahil olamadım. Babamı kaybettim. Alien.baba bazı açıklamalarda bulunmuş ama bende aynı yüklemeyi yapayım mı yoksa beklemede mi kalayım?
Başınızsağolsun hocam

Merhaba Barış hocam,
Başınız sağolsun. Okulumdan dolayı ilgilenemiyorum maalesef, hayli gecikecek gibi duruyor.

Nexting do you found any solution for gapps or SuperSU root?

Dear Nexting.

I didn't have access to other link that posted there. if you have any file please provide me.
Başınız sağolsun. Okulumdan dolayı ilgilenemiyorum maalesef, hayli gecikecek gibi duruyor.
Dear Sir,

Do you findout something for TWRP?

Geri
Üst Alt